Już dzisiaj światełko urodzinowe, chociaż deszczowe to rozświetlone
miłością tych, którzy o Tobie Mieczysławie tak pięknie pamiętają...
niech nigdy nie zgaśnie w ich sercach...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Zabraliście radość i nadzieję, Zostawiliście smutek i tęsknotę. Dobranoc
Aniołki...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI.... KOCHANI...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ Ci,którzy żyją nadzieją, ♥♥♥ widzą dalej.♥♥♥ Ci, co
żyją miłością, ♥♥♥ widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥ widzą wszystko w innym świetle ♥♥♥. Światełko i modlitwę
zostawiamy♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**).(**).(**).
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ZAPALAM ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI... A CICHY SZEPT MODLITWY, NIECH UKOI TWE
SERCE...ŚPIJ ANIELE W KRAINIE WIECZNEJ RADOŚCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
W NIEBIE TERAZ WASZ DOM SZCZĘŚLIWY...ALE DLACZEGO MY SIĘ NIE MOŻEMY Z TYM
POGODZIĆ?...TAK BARDZO WAS BRAK, TĘSKNIMY............♥♥.("\\")
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światełko Pamięci aniołeczki kochane... i jak tu żyć bez Was ...:*:*!!
Zgłoś SPAM
zona i mama
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą... Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Paulince,Mieciowi.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko dla Was Kochani (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota jest jak biały Anioł, który składa skrzydełka, by pofrunąć do
nieba bliżej Ciebie...Mietku i Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Śliczne światełko ślę do samego nieba Dla Was kochani ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.