Pozostały nam wspomnienia...Smutek w sercu...łza na twarzy...Której nikt nie
zauważy...I modlitwa co wciąż łączy...Miłość...która się nie kończy
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Jak trudno na twarzy mieć uśmiech , gdy w oczach palą się łzy , jak trudno
być obojętnym , gdy serce z bólu drży ... Tak pusto , tak smutno ... bez
Ciebie......
Światełko na dzień dobry.
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Mieczysławie smutne urodzinowe światełko.
Zgłoś SPAM
żona
światełko urodzinowe do nieba Mieciu,kocham cie i Paulinke bardzo za wami
tęsknię[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Emilka Lewandowskiego
Urodzinowe światełko do nieba...((*))
Zgłoś SPAM
HALINA
Pomiędzy ziemią a niebem
Błękitnych zasłon granice
Są znakiem, że nasze istnienie
Dopiero TAM będzie życiem...
♥♥^^♥♥^^♥♥^^♥♥^^♥♥^^♥♥^^♥♥ URODZINOWY PŁOMYCZEK DLA
P.MIECIA..[[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Dzis aniele swieto tee dla ciebie zapalamy symboliczny znicz i tulimy cie mocno
w naszych sercach tych duzych i tych malych.[*]..[*]..kochamy cie i brakuje Nam
ciebie aniele..
Zgłoś SPAM
Lusia
W okrągłą rocznicę urodzin śliczne światełka wraz z modlitwą dla Pana
Mieczysława...cisza...dla Paulinki również piękny płomyczek...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita :"(
Tatusiu jutro twoje urodzinki ,gdzie jesteś gdzie cię szukać mam
...przytulić się do ciebie ten ostatni raz tak bardzo bym chciała :*:*!
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Światełko na dobranoc.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥
„Rozsypie po niebie noc gwiazd złoty pył
I księżyc srebrzysty zagości.
Usłyszę cię, choćbyś o tysiąc był/a mil.
()...()
[_][_]♥♥
Kochani miałam problemy z internetem.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć o Was Aniołki...pamięć co nie więdnie jak kwiat, nie obsycha jak
łza, pamięć trwalsza niż kamień...jest też żal i smutek...i miłość do
Was...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tak bardzo próbuję zrozumieć Boga...Dlaczego to Ty właśnie zostałaś
wybrana...?Dlaczego tak krótka była Twoja droga...?Dlaczegoś mi została
córeczko,zabrana...?
Zgłoś SPAM
mama....śp..Łukasza Młot kupamięci.pl
Światełko urodzinowe dla p.Mieczysława a dla Paulinki ciplutki płomyczek do
samego nieba ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.