.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .Kochamy Was
Aniołki¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
()...()
[_][_]♥♥()...()
[_][_]♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Urodzinowe światełko dla Pana Mietka......((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
(¯♥♥¯) ¯¯-:¦:-¯¯¯¯-:¦:-¯¯(¯♥♥¯)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Urodzinowe światełko Mietku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle lat, miesięcy, dni, przeżytych razem, każda chwila zapisana w pamięci
świetlistym obrazem...napełnieni smutkiem wspominamy dni, gdy byliśmy razem,
szczęśliwi....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Nie pozwólmy, by czas i odległość zrodziły słowo "zapomnij "..
pamiętamy ..śpijcie spokojnie..[*]..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Kogo Bóg najbardziej doświadcza w cierpieniach, tego bardziej też
kocha. W tym utrapieniu trzeba szukać woli Bożej" J.Popiełuszko
Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Urodzinowe światełko (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Wczoraj szczęście było blisko,wczoraj śmiał się cały świat.Dzisiaj
raptem przeszło wszystko,całe szczęście rozwiał wiatr.Światełko
połączone z modlitwą dla p Mieczysława i Paulinki
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
URODZINOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp .Łukasza Młot kupamięci .pl
`۰̮̑●̮̑۰ modlitwa i cieplutki promyczek;* niech leci prosto do Ciebie
``۰̮̑●̮̑۰`
Paulinko a dla p. Mieczysława urodzinowe światełko ....
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tatusiu najwspanialszy na świecie urodzinowe światełko dla ciebie i Paulinki
...Łzy same lecą ..dlaczego dlaczego ..??!! :"( ..
Zgłoś SPAM
babcia Izabelli W.
moja pamięć i modlitwa...(*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć..Światełko pamięci
(**)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NAGLE I OKRUTNIE Z SERCA NAM WYRWANO...TO CO BYŁO SKARBEM...NA ZAWSZE
ZABRANO... TYSIĄCE ŚWIATEŁEK MEJ PAMIĘCI,NIECH NIGDY NIE GASNĄ...A MOJA
CODZIENNA MODLITWA, NIECH DA TOBIE SPOKÓJ WIECZNY..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.