Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł..[*]..
Zgłoś SPAM
mama....śp..Łukasza Młot kupamięci.pl
Choć mija czas
smutek w sercu gości
bo odszedł ktoś tak kochany
kto mógł dać jeszcze
tyle szczęścia i miłości.
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Wolno mija dzień za dniem każda chwila jest mi snem jak marzenie bez słów,
by zobaczyć ANIOŁKI WAS znów ;( ♥
Zgłoś SPAM
zona i mama
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Smutny jest dzień bez Ciebie I słońce nie świeci tak jasno Skrywają je
chmury na niebie A nocą gwiazdy gasną.Jak krople łez podobne są nasze dni,bo
nasze szczęście- śpi hen w niebie śpi- snem wiecznym
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was :*:*:"(
!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.” ks. Jan Twardowski [*]
♥ [*] ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE* NIECH BLASK TYCH ŚWIEC ROZŚWIETLA
DROGĘ, TYM KTÓRYCH JUŻ NIE MA Z NAMI [*] ♥ [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.