KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372906
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Kto Was poznał, kochał. Kto Was kochał, opłakuje;
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce ucichło...ogień zgasł..[*]..
Zgłoś SPAM
mama....śp..Łukasza Młot kupamięci.pl
Choć mija czas smutek w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Wolno mija dzień za dniem każda chwila jest mi snem jak marzenie bez słów, by zobaczyć ANIOŁKI WAS znów ;( ♥
Zgłoś SPAM
zona i mama
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Smutny jest dzień bez Ciebie I słońce nie świeci tak jasno Skrywają je chmury na niebie A nocą gwiazdy gasną.Jak krople łez podobne są nasze dni,bo nasze szczęście- śpi hen w niebie śpi- snem wiecznym
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..aniołeczki światełko dla was :*:*:"( !
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.” ks. Jan Twardowski [*] ♥ [*] ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE* NIECH BLASK TYCH ŚWIEC ROZŚWIETLA DROGĘ, TYM KTÓRYCH JUŻ NIE MA Z NAMI [*] ♥ [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Pamiętamy(°)(♥)(°) Światełko (°)(♥)(°) Modlitwę (°)(♥)(°)Zostawiamy(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
HALINA
♥♥ Czy świeci słońce, czy świecą gwiazdy na niebie, my wciąż tęsknimy Kochani za Wami niezmiennie...♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
W naszych myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i modlitwę zostawiamy.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy oczy zamykamy, widzimy Was, bo w dzień na wszystko patrzymy bez czułości...gdy śpimy oczy nasze widzą Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko naszej pamięci... ((*))
Zgłoś SPAM
mama.....śp .Łukasza Młot kupamięci pl
Światełko dla was kochani ....
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
(**) (**)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1570   1571   1572   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012