Strata połowy serca jest jak strata połowy świata… Ból w sercu jest
ciężarem prawie nie do uniesienia… Łzy są tak gorzkie…Dzień jest tak
długi… Noc bezsenna…Tęsknota tak WIELKA..!..:*:*
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI... KOCHANI...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Gdtbym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie,uchwycić jeden promyk
słońca,iskierkę z ogniska zachować w dłoni,złapać wiatru lekki
powiew...zrobiłabym bukiet...taki z mego serca...dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO,CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
♥ tak ciężko być silnym...,gdy się za KIMŚ bardzo tęskni...♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)<*><*><*>(*)(*)(*)
ANIOŁKI KOCHANE, PRZESYŁAM SOBOTNIE ŚWIATEŁKO
DO NIEBA...POKÓJ WASZYCH DUSZ...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ból, gniew, żal, bezsilność..To tylko kilka słów, a tyle w nich rozpaczy.
Tak właśnie czuje się ktoś, kogo się opuszcza, zostawia i odchodzi...To
tylko słowa, ale prawdziwy ból pozostaje w sercu [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ .W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych snach.Światełko i
modlitwę zostawiamy.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
Zgłoś SPAM
żona i mama
Całe piękno tego świata odeszło z Tobą...Teraz tylko jeden szary dzień za
drugim upływa bezcelowo...Bez Ciebie nic nie cieszy i wszystko nie ma
sensu..[*][*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA
[۩۩۩۩] Wspominając marzymy...Wspomnienia są miłością*````ALE JAK
BOLĄ...[۩۩۩۩]NIECH DOBRY BÓG OPROMIENI WAS SWOJĄ CHWAŁĄ...NA
WIEKI..[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Ciebie nam przywrócić, nie
powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą,
wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Są ludzie, którzy nie zawsze są blisko, ale zawsze są bliscy naszemu sercu
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle myśli nieposkładanych, tyle łez spływających po policzkach...niby to
niewiele, prawie nic...lecz to wszystko co mamy dziś...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.