Wasze życie jak płomień rozjaśniało drogi naszego życia...Ktoś
zdmuchnął płomień, lecz nie zgasił płomienia w naszych sercach, kiedyś
ten płomień przyniesiemy do Was....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Rafała P.
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Was ucieka...Gdy myśl jest już
przy Was..A droga do jeszcze daleka...Światełko pamięci Kochani...[*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Czy choć najmniejszy dasz mi znak? Tyle gwiezdnych lat ...I taka wielka mgła
...I codziennie ciebie brak ...
Tak pusto...tak smutno bez Was*
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Was Kochaniw smutną ,słoneczną niedzielę...kolejny drugi
smutny,pamiętam Mietku....
Zgłoś SPAM
HALINA
Pan Bóg Was powołał, kiedyś na tę ziemię, teraz Pan Bóg zawołał,
wezwał Was do siebie. I zamknęliście oczy właśnie tego dnia... nie
zapomnijcie mamy-żony która w tęsknocie ciągle trwa...((*))((*))
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
MODLITWA , ŚWIATEŁKO ,
I PAMIĘĆ ...NIECH BĘDZIE
... WIECZNIE ŻYWA....
[♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące
będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych
tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która
trwa...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE CI ŚWIECI ! ŻYJESZ W NASZYCH SERCACH
PAMIĘCI I MODLITWIE ... ][★][★][★] POKÓJ TWOJEJ DUSZY][★][★][★]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie
rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥ Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła. Kiedy odchodzi
Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą
się wdziera tęsknota.♥..Aniołeczki kochamy was..!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
W drogę ostatnią nie zabraliście nic I ruszyliście na skrzydłach ptaków By
w lepszym świecie na nowo żyć....Światełko dla Was Kochani (**)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Wieczorne światełko Kochani....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oddalibyśmy wszystko, żeby z Wami być, dziś pozostały tylko łzy,
oddalibyśmy za Was cały świat, by móc powrócić do dawnych lat....
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Otwórzmy w pamięci te piękne dni ...Gdy Oni z nami przez życie szli
...Światełko dla Was kochani ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.