KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373320
Zapalone ponad rok temu
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Dziecko jest chodzącym cudem,jedynym i niezastąpionym.Tak wiele nam odebrano...Z pamięcią zapalam światełko dla Ciebie Paulinko
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
Światełko dla Was kochani ....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ZOSTAWIAM DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .... (*) SPOCZYWAJCIE W POKOJU (*) (*) POKÓJ WASZYCH DUSZ (*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
Łzy spadając układają się w słowa, które chcielibyśmy usłyszeć.”*♥* ♥*Światełko i modlitwę ofiarujemy *♥*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest waszym dziełem...aniołeczki tęsknimy :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bez Was teraz nic nie cieszy,jest bo jest, życie toczy się dalej, tak nieubłaganie leci czas,a zarazem jakby stanął w miejscu .Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie..Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota nasza nie do uciszenia,ból nasz nie do uśmierzenia.Tak bardzo Aniołku nam Ciebie brak.....Modlitwa i Światełko Pamięci [*][*][*] Żyj Życiem Wiecznym [*][*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
⋟❇⋞ TYLKO WSPOMNIENIA, TĘSKNOTA I ŁZY...POZOSTAŁY...PO WAS ANIOŁKI...ŻYJCIE WIECZNIE W ŚWIATŁOŚCI BOGA...[[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha…(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne niedzielne światełko (*)(*)
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Chcę Ci szepnąć na dobranoc,że dziękuję Ci za wszystko,bo choć dzielą nas dwa światy to w tej chwili jesteś blisko.Światełko dla Ciebie Mieczysławie-Paulinko
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1550   1551   1552   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012