Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli...Nikt,kto nie przeżył tak
smutnej rozłąki,nie wie jak ona boli......Modlitwa i Światełko Pamięci
..... [(**)] Pokój Twojej duszy [(**)]
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA
Na do widzenia tylko żal...Pęka serce - gdzie ty jesteś? I kiedy tonę w
morzu łez...ocal myśli nieśmiertelne. Na do widzenia tylko strach...Nigdy
więcej, wróć bo cierpię!ŚWIATEŁKO (*)(*) MODLITWA...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!!..:*:* Kochamy ,tęsknimy,pamiętamy ...:"(!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) WIECZNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Niech dobry Bóg otacza Was swoją miłością i radością... dobranoc Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Po drogach niebiańskich chodzisz ze swoją córcią Paulinką i ciesz się w
tym życiu miłością Pana ...Światełko na dziś Aniołki ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
\\\"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych\\\"
(*)(*) Moja pamięć i modlitwa (*)(*)
(*)(*) DLA WAS ANIOŁKI (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Tysiące światełek do nieba,bo teraz tylko tego Ci potrzeba.Śpij
spokojnie,myślami i sercem jesteśmy przy Tobie(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.