Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspominamy w tęsknocie o sercu nam bliskim, wspominamy o Kimś kto Był i Jest
dla nas wszystkim...pozostał wspomnień czar Aniołki...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
.•°*”~..°*”~...NIECH
PŁONIE..இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Kolejna wiosna pełna radości i słońca, zapachów hiacentów, bzu i konwali,
pełna nowej nadziei...nie dla nas już, nie dla Was już K o c h a n i...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
ZAPALAM PŁOMYKI DLA WAS ANIOŁKI...**:** ZOSTAWIAM MODLITWĘ...**:**POKÓJ
WAM**:** MIEZYSŁAWIE, PAULINKO...**:**
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełka na kilka dni dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Płacz czasu nie cofnie
Choć żal serce ściska
Wspomnienia zostaną
Na zawsze we wszystkich
Choć teraz Twe miejsce z Aniołami w Niebie
W każdym z Nas została jakaś cząstka Ciebie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
I przyszła wiosna, złocą się promyki słońca, wszystko budzi się...bez
Was...a nam nawet ptaszek radośnie nie śpiewa... ❤ ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc Kochani (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Dlaczego czujemy wciąż smutek? i ból w sercu nie chce ustąpić? Dlatego że
tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Was zastąpić.Z pamięcią zapalam
światełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Piękne wiosenne kwiaty dla kochanych Aniołków w niebie .Wszystko budzi się
do życia tylko nie Wy kochani bo taki jest ten świat .W niebie jest ślicznie
i nie ma co porównywać do tego świata .Światełko
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa dla Was KOCHANI... ((†))♥…((†))♥…
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot
To jest chwila, to sekunda i już nie ma Twego ciepła,
Twoich słów i Twego cienia.
To takie smutne i tak bardzo boli,
dlaczego odchodzą tak bardzo kochane osoby…
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Płomyk znicza niech nigdy Ci nie zgaśnie,....[♥][♥][♥] Tak smutno bez
Ciebie........[♥][♥][♥] Światełko i modlitwa dla
Ciebie....[♥][♥][♥]Śpij spokojnie Aniołku.....[♥][♥][♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.