KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373555
Zapalone ponad rok temu
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•°*”~..°*”~...Światełko pamięci i modlitwę zostawiamy .•°*”~..°*”~...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*** A N I O Ł K I *** ----------( ---------) \\ --------/ , ( --------\\ ) / ---- .--`Y´--. ----|`·-----·´| ----|`·::....´ | DLA WAS ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.. ♥»*«♥«•»♥»*«♥«•»♥»*«♥
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Zgasło Światło.Nastała ciemność,lecz nie nocy,słowa zostały w ciszy.Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł kresu,pozostała ostatnia droga-pożegnanie najbliższych ból i łzy Kochani
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ,MAMA MARCELKA,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
...♥...żeby...tak można było wyprzytulać się na zapas...potem gdy tęskniąc ...w smutnym życia momencie wykorzystać zapas dodatkowych uścisków...♥...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Byłeś - tak krótko wśród nas Jesteś - cały czas w naszych wspomnieniach Będziesz - na zawsze w naszych sercach...Dużo Łask Bożych. Światełko do Nieba - niech zawsze Ci świeci...Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
HALINA
ZABIERZ BOŻE DO SIEBIE NASZ SMUTEK I ŻAL, ABYŚMY MOGLI BEZ ŁEZ WSPOMINA NASZ WSPÓLNY ZAS...ZAS KTÓRY MINĄŁ, ALE ZAWSZE JEST Z NAMI, BO MIŁOŚ POZOSTAWIŁ...ANIOŁKI[*:*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Pokój Wam wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny "Pokój Wam wieczny".
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Światełko i modlitwa dla Was [*] DOBRANOC
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ POŻEGNANIA , NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI...SĄ SŁOWA , KTÓRE ZAWSZE WYWOŁYWAĆ BĘDĄ MORZE ŁEZ...ŚWIATEŁKA PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ...PRZESYŁAM DO NIEBA.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie dbamy.. ♥ ..Aniołeczki tęsknota jest okropna.. ♥ !
Zgłoś SPAM
mama Marty.
Zgłoś SPAM
mama .śp. Łukasza Młot ....
PODARUJ KROPELKE NADZIEJI TYM KTÓRZY NA NIĄ CZEKAJĄ SPRAW BY PRZEZ ŁZY SIĘ UŚMIECHALI CI,KÓRZY CIEBIE JUŻ NIE MAJĄ (*) ŻYCIE RADOŚĆ,SZCZĘŚCIE,ŁZY.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i tęsknota w sercu zawsze taka sama....Odpoczywajcie w pokoju wiecznym
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1530   1531   1532   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012