.•°*”~..°*”~...Światełko pamięci i modlitwę zostawiamy
.•°*”~..°*”~...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*** A N I O Ł K I ***
----------(
---------) \\
--------/ , (
--------\\ ) /
---- .--`Y´--.
----|`·-----·´|
----|`·::....´ | DLA WAS ŚWIATEŁKO PAMIĘCI..
♥»*«♥«•»♥»*«♥«•»♥»*«♥
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Zgasło Światło.Nastała ciemność,lecz nie nocy,słowa zostały w
ciszy.Wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg.Czas dobiegł
kresu,pozostała ostatnia droga-pożegnanie najbliższych ból i łzy Kochani
Zgłoś SPAM
EWELINA MUSIOŁ,MAMA MARCELKA,SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO I CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ
...♥...żeby...tak można było wyprzytulać się na zapas...potem gdy
tęskniąc ...w smutnym życia momencie wykorzystać zapas dodatkowych
uścisków...♥...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Byłeś - tak krótko wśród nas Jesteś - cały czas w naszych wspomnieniach
Będziesz - na zawsze w naszych sercach...Dużo Łask Bożych. Światełko do
Nieba - niech zawsze Ci świeci...Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
HALINA
ZABIERZ BOŻE DO SIEBIE NASZ SMUTEK I ŻAL, ABYŚMY MOGLI BEZ ŁEZ WSPOMINA NASZ
WSPÓLNY ZAS...ZAS KTÓRY MINĄŁ, ALE ZAWSZE JEST Z NAMI, BO MIŁOŚ
POZOSTAWIŁ...ANIOŁKI[*:*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Pokój Wam wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny "Pokój Wam wieczny".
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Światełko i modlitwa dla Was [*] DOBRANOC
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
SĄ POŻEGNANIA , NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI...SĄ SŁOWA , KTÓRE
ZAWSZE WYWOŁYWAĆ BĘDĄ MORZE ŁEZ...ŚWIATEŁKA PAMIĘCI WRAZ Z
MODLITWĄ...PRZESYŁAM DO NIEBA.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy.. ♥ ..Aniołeczki tęsknota jest okropna.. ♥ !
Zgłoś SPAM
mama Marty.
Zgłoś SPAM
mama .śp. Łukasza Młot ....
PODARUJ KROPELKE NADZIEJI
TYM KTÓRZY NA NIĄ CZEKAJĄ
SPRAW BY PRZEZ ŁZY SIĘ
UŚMIECHALI CI,KÓRZY CIEBIE JUŻ NIE MAJĄ (*)
ŻYCIE RADOŚĆ,SZCZĘŚCIE,ŁZY.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i tęsknota w sercu
zawsze taka sama....Odpoczywajcie w pokoju wiecznym
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.