Wszystko budzi się do życia, wracają ptaki,
Tylko Wy Aniołki nie wracacie ukołysane wiecznym snem...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata,
odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego
życia...:*:*:"(
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Paulinko,Mieciu,Kochani..Poznań dzisiaj płacze a my razem z nim....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jesteście dalej niż najdalsza gwiazda na niebie,lecz bliżej niż ktokolwiek
inny,bo w sercach tych,którzy Was pokochali na zawsze.Światełko dla Ciebie
Mieczysławie i Paulinko
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma Was przy nas...świat się kończy i my nie możemy tego zmienić,choć
tak tęsknimy...tęsknimy bo kochamy Was Aniołki Nasze ❤ Modlitwa i
Pamięć[*][*][*]
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o
najbliższych, którzy odeszli.
Zgłoś SPAM
HALINA
(((***))) WSPOMNIENIA..PYTANIA..MNÓSTWO ŁEZ PRZELANYH W SAMOTNOŚI.. I DNI
DALEKO OD WAS..ANIOŁKI...(((***)))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci ⊰♥⊱ ⊰♥⊱i.Kochamy Was Aniołki ⊰♥⊱
⊰♥⊱ Bądźcie szczęśliwi w Raju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Śpijcie spokojnie
⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie ma Was przy nas...świat się kończy i my nie możemy tego zmienić, choć
tak tęsknimy...tęsknimy bo kochamy Was Aniołki Nasze ❤
Zgłoś SPAM
Danuta i Leszek Rybarczyk
Niedzielne światełko dla Was........
Zgłoś SPAM
mama .śp. Łukasza Młot ....
•♥• Wiosenna Lampeczka na dzisiejszy dzień..dla Was kochani... •♥•
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Mieczysławie , Paulinko pamiętamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziecie między nami, w pamięci i sercach pozostaniecie.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruta
NIEDZIELNE SWIATEŁKO Z MODLITWA... KOCHANI...((†))..♥♥…
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Istnieje taka cisza,której nikt nie potrafi zakłócić.Jest taki odwieczny
spokój,który można ocalić nosząc go w swym sercu.To pamięć po tych co na
zawsze odeszli....Ale wciąż żyjecie w sercach wielu(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca..."(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.