KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373594
Zapalone ponad rok temu
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.♥.♥ Moja pamięć,modlitwa i cieplutki promyczek,niech leci prosto do Was kochani .♥.♥.♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
RODZICE ZUZI ZIEMBY
Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy.(*) Tak strasznie Was brakuje.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Życie bez Ciebie jest jak dzień bez słońca,Jak noc , co trwa i trwa... bez końca ... {{{*}}} Modlitwa i Światełko pamięci.{{{*}}}Na zawsze pozostaniesz w Naszych sercach... {{{*}}}
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Światełko i modlitwę zostawiamy ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ Odpoczywajcie w spokoju ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
♥♥ ---------) \ --------/ , ( --------\ ) / ---- .-- `´--. ----|`·-----·´| ----|`·::....´| Najjaśniejsze ----|`·::::..´| dla WAS♥
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Każdy Nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem, cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą"..aniołeczki wy żyjecie w Nas ..!:"
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
SPOTKAMY SIĘ TAM, GDZIE NIE MA TĘSKNOTY...I ŁEZ..U NIEBIOS BRAM..A TERAZ TĘSKNIMY ANIOŁKI...**):
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć , wspomnienie... Nie znają czasu pozostają na zawsze... Światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Słońca blask, wiatru szmer, deszczu plusk...i tak razem nie ma nas...patrzę w niebo, księżyc lśni, gwiazdka mruga...tak tęskno mi...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.Nie można go nikomu wytłumaczyć.Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy"
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
()...() [_][_] naszej pamięci dla Ciebie „Zamykam oczy, nie pamiętam już nic Tak będzie lepiej, cisza nie liczy dni Chciałam zbyt wiele, dlatego boli aż tak Zamykam oczy, przeczekam martwy czas ...”
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
** PONIEDZIAŁKOWE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI ** ..../(* ...(,,\"). __,||,__ █████.../(* █████.(,,\") █████_,||,. █████▒▒▒] █████▒▒▒]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1528   1529   1530   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012