(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
* + * Mija tylko czas ....... Ból i smutek pozostają + * +
.......)..........)..........) ___( , )____( , )____( , )
....[__]......[__].....[__] ((*)) Spoczywajcie w pokoju ((*))
Zgłoś SPAM
mama śp.Łukasza Młot kupamięci.pl
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych... którzy tak bardzo się kochają.
Jaśniutkie światełko Pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BO UMRZEĆ TO ZBYT MAŁY POWÓD,ŻEBY PRZESTAĆ KOCHAĆ !!!! NADZIEJA SPOTKANIA
ŁAGODZI BÓL ROZSTANIA.MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*] SPOCZYWAJ W POKOJU
[*]
Zgłoś SPAM
żona Dominika Krotoszyńskiego
To jest udawanie jutra
To takie trudne
To jest horror
To takie okrutne...
(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Straciliśmy coś co było dla nas najważniejsze... Was kochane
aniołki...!..:*:*..Smutno..!
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o
najbliższych, którzy odeszli
Zgłoś SPAM
BABCIA LILIANKI MAMA DOROTKI
ŚWIATEŁKO NA DZIEŃ DOBRY.. PAMIĘTAM, DZIĘKUJĘ ***
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
ZAPALAM PŁOMYK NADZIEJI, ŻE TAM GDZIE JESTEŚIE JEST LEPSZY ŚWIAT...**++**
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w
sercach schowaną Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące
będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych
tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która
trwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko naszej pamięci.. Kochani..tak bardzo Was brakuje!!
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Wspomnieniem się tylko żyje,uśmiecha się człowiek lub smuci,lecz to co w
życiu mineło niestety- już nigdy nie wróci.Światełko mojej pamięci
Kochani (**)
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot. kupamięci.pl
Jesteś taką godziną, która już nie wróci, stosem listów pożółkłych w
głębinie szuflady, zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci i wspomnieniem,
na które nie ma żadnej rady."...Kochani.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.