Łzy płyną po moich policzkach ,ocieram je dłonią raz po raz Dusza ma
krzyczy z rozpaczy Serce do Ciebie wołam...Imię Twoje wciąż wołam a,rozum
powtarza uparcie To nie jest Twoja droga...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
(*)(*) pamiętam (*)(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"Nikt z nas nie żyje dla siebie i nikt nie umiera dla siebie" Rz 14,
7-9
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WASZEJ WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ Aniołeczki kochane nasze! ♥
Zgłoś SPAM
żona i mama
Tęsknota i wspomnienia nigdy nie zaznają okrutnego zapomnienia...tak wiele
znaczenia mają, dlatego do końca trwają...
Zgłoś SPAM
HALINA
[.][.] Z MODLITWĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO...[.][.]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tęsknota
ona znowu łzy wyciska
jak melodia duszy bliska.
Cicho łka lecz coś jest w duszy,
co nigdy nie minie
i wciąż trwać będzie,
a tym jest – wspomnienie ...[*]...
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
~~♥~~♥~~ Zostało tylko echo Twoich ostatnich słów Została cisza I
raniący ból Zostały myśli I z o s t a ł Twój obraz w sercu~~♥~
Nie wiem czy zdrowie(silna angina) pozwoli mi na zapalanie
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...Dobranoc (**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Was zbyt szybko uczuciom rodziny, ale nigdy nie
odbierze Was naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście tak cicho, wspomnienia nam tylko pozostały, złamane serca, cisza
w słuchawce...wiele, wiele tęsknoty i miłości...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
„Nie bądź pewny, że masz czas, bo pewność niepewna zabiera nam
wrażliwość tak jak każde szczęście”. Ks J.Twardowski
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Życie bezlitosne do ziemi przytłacza.Los ogromne kłody pod nogi wciąż
wtacza.Nagle i okrutnie z serca nam wyrwało to,co było skarbem na zawsze
zabrało.ŚWIATEŁKO,MODLITWA,PAMIĘĆ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.