KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373528
Zapalone ponad rok temu
Monika Churska
Dla Was ,Kochani moi,niezmiennie...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ISKIERKA DO NIEBA (*)(*) NIECH NIGDY NIE GAŚNIE (*)(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Każdy dzień różni się tylko datą...myśl,smutek,ból i tęsknota w sercu zawsze taka sama....
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą, wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą...:*
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...aniołeczki wy żyjecie w nas ...:*:*!
Zgłoś SPAM
HALINA
ZAWSZE JESTEŚIE Z NAMI... ŚWIATEŁKA DO NIEBIOS BRAM...((**))((**))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cisza za Nich przemawia, szum drzew, szelestem upartym w tej ciszy...znicz miłości przypominający, że ciągle Są w sercach każdego z nas....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Smutne są oczy, gdy nie widzą słońca.Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca... [♥][♥][♥] Modlitwa i Światełko Pamięci [♥][♥][♥] Żyj Życiem Wiecznym [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
JESTEŚCIE...choć WAS nie ma....JESTEŚCIE...jak wiatr który niesie miłość i piękne wspomnienia..JESTEŚCIE....Kochani (**)
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot kupamięci.pl
Przez załzawione oczy patrzymy na wasze zdjęcia łzy wiszące na rzęsach cicho drżą z rozpaczy, wygasłe szczęście.♥```
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
WIOSENNE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA... NIECH NIGDY NIE GAŚNIE ... *** W MODLITWIE I PAMIĘCI *** *** JESTEŚCIE ANIOŁKI ***
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W pamięci zostają żywe obrazy A w sercu nadzieji płomień.Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem...Czas straci wtedy znaczenie.Śpijcie spokojnie P Mieczysławie-Paulinko
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać wiecznie...aniołeczki nasza pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Gdyby śmierć była końcem wszystkiego, wówczas życie rzeczywiście nie miałoby sensu...ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ Dla Was ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy odeszli.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1532   1533   1534   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012