KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373754
Zapalone ponad rok temu
zona i mama
"Czas wszystko zabiera, co zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego, ....co w sercu zostanie."(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
[['']][[''''] ANIOŁKI DROGIE...TĘSKNOTA..WSPOMNIENIA..POZOSTAŁY I BÓL ROZSTANIA.. ŚPIJIE W POKOJU...[['']]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Zapalam znicz - Światełko Nadziei. Zapalam Znicz Dla Tych - którzy na zawsze zasnęli. Pozdrawiam Twoich bliskich i dziękuję za pamięć o moim synku Łukaszu ...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata, odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego życia...:*:*
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tęsknota , ból , cierpienie,pamięć wspomnienie...nie znają czasu , pozostają na zawsze . [[*]][[*]][[*]] Pokój Twojej duszy [[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Smutne Niedzielne światełko.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Płacz czasu nie cofnie Choć żal serce ściska Wspomnienia zostaną Na zawsze we wszystkich Choć teraz Twe miejsce z Aniołami w Niebie W każdym z Nas została jakaś cząstka Was ...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból rozstania nigdy nie osłabnie, a miłość pozostanie na zawsze niczym wieczny podarunek...Paulinko i Mietku
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ZOSTAWIAM DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ....(*)(*)(*)(*) *`````) *````(*) *```((*))) *```(((*)) *```[___] *```[___] *`..[___]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Kolejny smutny dzień bez Was aniołki,smutne niedzielne światełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Umiera człowiek...pozostaje po Nim słowo,specyficzny do niego gest, klimat uczuciowy,który wokół siebie roztaczał...ale pozostał także Kochani ogromny smutek.Modlitwa i światełko dla Was.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
;;..;; ŚPIJIE W POKOJU...ŚWIATEŁKO NIEDZIELNE ZAPALAM...;;..;;
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Światełko na dobranoc (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa dla Was KOCHANI... ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwa na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1523   1524   1525   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012