KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
373717
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber
Światełko i modlitwa na sobotni wieczór.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot kupamięci pl
MOJA MODLITWA *** MOJA PAMIĘĆ *** I ŚWIATEŁKA DO NIEBA PRZESYŁAM ***
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
P Mieczysławi-Paulinko przesyłam Wam światełko pamięci,aby w Waszym świecie było zawsze jasno(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Codziennie palimy światełko - symbol wiecznego życia...będziemy zawsze pamiętać ❤ Aniołki Ukochane...po drugiej stronie odnajdziemy się...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twoje ślady tu zostały one solą są,na rozdarte jeszcze wciąż serca rany...Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli do Niebios bram..[*][*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*) Nieobecni dla nas ciałem, mają dalszy życia bieg. Śmierć ich ludzkość nam zabrała, lecz ich dusze z nami są...... Światełka pamięci w ten słoneczny dzień...niech nigdy nie gasną (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
இڿڰۣڿ Najjaśniejsze światełko i modlitwę zostawiamy இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełka na kilka dni dla Was.
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
zona i mama
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
PŁOMYKI DLA WAS ANIOŁKI...ŻYJEMY WSPOMNIENIAMI I PŁAZEMY ZA WAMI...**"""**
Zgłoś SPAM
Lusia
Nieobecność Bliskich...to jak niebo pozbawione gwiazd...piękne płomyczki dla Was !!!
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka Nalepka
(*) ŚWIATEŁKA WASZEJ WIECZNEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Tylko wspomnienia nam pozostały...pragniemy i chcemy wspominać wszystko i wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już przy Tobie...A droga do Ciebie daleka...Światełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!..Aniołeczki tak bardzo tęsknimy ..:"(
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1524   1525   1526   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012