(*)(*)(*) ANIOŁKI (*)(*)(*)
JESTEŚMY GOŚĆMI ...TU NA ZIEMI...PRZEZ WIELE LAT LUB KRÓTKĄ CHWILĘ...
A GDY NASZ BILET WAŻNOŚĆ STRACI , ZNIKNIEMY CICHO JAK MOTYLE..
(*) ŚWIATEŁKA MEJ PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Każdy dzień i noc to za Tobą tęsknota.Każda myśl i słowa otwiera niebios
wrota..Każde wspomnienie to zarazem uśmiech i potok łez.Modlitwa i
Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z cichą modlitwą,ze wspomnieniem zapalam światełko dla Pana i córeczki
Paulinki
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla pana Mieczysława i córeczki ślę do nieba modlitwę i zapalam znicz .Dla
kochanej pana żony śliczne dzięki za wpisy dla moich bliskich .Pozdrawiam z
całego serca .Byłam chora .
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
*♥♥**♥♥**♥♥**♥♥*
Zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności.
Z serca pozdrawiam Kochani
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
W smutny poniedziałek Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama śp Łukasza Młot
Ten żal nieukojony w sobie nosimy Tę tęsknotę dotkliwą ...\\\\\\\"
Pozostawiam swoją pamięć i modlitwę na dzisiejszy dzień (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.