Mieciu dziś jest druga rocznica odejścia twego od nas ,a ja nadal bardzo cię
kocham i tęsknie.Tak bardzo mi ciebie brakuje,na zawsze w mym srduszku
pozostaniesz[*][*]
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Kochany tata kochany dziadziuś...na zawsze w naszych sercach..(*)..(*)..(*)..
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Minelo juz tyle czasu lecz pamięć wciąż trwa i trwac będzie wiecznie bo o
wspanialych ludziach tak szybko sie nie zapomina..chylimy serca nasze ku tobie
cudowny aniele ..kochany maz
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Modlitwa i jaśniutkie światełko dla Was ...Śpijcie spokojnie DOBRANOC
ANIOŁKI (**) (**)
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
~~♥~~♥~~
Przy Tobie, tak nagle, w pół zdania stałam się tylko...szeptem,,,
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tu, Wy tam...znów zmierzch bez gwiazd wśród łez...każda myśl to cierń,
bo los z nas drwi co dzień...tak trudno i tak boli. ❤ .
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne światełko na dzisiaj...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
MAMA ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Może mnie widzisz, może mnie słyszysz i może dotykasz...Wiem ,ze jesteś...
istniejesz... W Moim życiu,moich snach , moim sercu... Istniejesz.Modlitwa i
światełko Pamięci[[*]][[*]][[*]]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Mija tylko czas...ból i smutek pozostają.Śpijcie spokojnie P Mieczysławie
-Paulinko
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Panie Mieczysławie i Paulinko śliczne światełko dla Was i moja modlitwa za
wasze duszyczki Aniołki ...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥z Twojej gwiazdy patrzysz na
nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥my tu wciąż
trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥wciąż żyjesz w nas, wciąż
trwasz♥♥♥Mietku♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥W sercach ciągle jesteś♥♥♥z Twojej gwiazdy patrzysz na
nas♥♥♥skrzydłami aniołów otaczasz nasze dni♥♥♥my tu wciąż
trwamy, wciąż pamiętamy♥♥♥wciąż żyjesz w nas, wciąż
trwasz♥♥♥Kochama Paulinko♥♥♥
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
"...Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież... I pozostaniesz w jasnym
świecie, bo jest coś co mrokom się opiera. Jest pamięć, a ona nigdy nie
umiera..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.