Tak smutno bo mija następna rocznica jak Pan Mieciu jest w niebie w domu Ojca
.Światełko i modlitwę dla Was Aniołki zostawiam ...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Rocznicowe światełko pamięci dla P. Mieczysława[*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli
do Niebios bram..[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
SMUTNE ROCZNICOWE SWIATEŁKO DLA PANA MIECZYSŁAWA....((♥))...SWIATEŁKO DLA
PAULINKI....są rany, których czas nie goi... ♥…
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Rocznicowe światełko dla Pana Mieczysława
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤Bóg Cię zabrał z radości powstał smutek...z codziennych uśmiechów
powstały gorzkie łzy...z wesołych dni powstały szare,puste dni.W tą smutną
środę zapalam światełko połączone z modlitwą ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥. W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach.Światełko i
modlitwę zostawiamy♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Czasem cały świat oznacza mniej Niż jeden człowiek, którego brak.
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO DLA PANA MIECZYSŁAWA..(*)
Zgłoś SPAM
MAMA MARCELA MUSIOŁ(*)SIOSTRA SEBASTIANA SMOCZYŃSKIEGO(*)CÓRKA GRAŻYNY SMOCZYŃSKIEJ(*)
...TAM NA SZCZYCIE GÓRY...WSZYSCY RAZEM SPOTKAMY SIĘ...
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dwa lata,Mietku kochany...dwa lata łez i tęsknoty..tego żaden czas nie
zmieni..nasze smutne Rocznicowe światełko pamięci o Tobie...Paulinko i dla
Ciebie,Kochanie
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne,rocznicowe płomyczki dla Pana Mieczysława...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Oczy od łez zamglone,
Myśli biegną hen w dal.
Przedarły się przez
mgieł zasłonę,
Lat minionych ciągle żal...
Zgłoś SPAM
Karol, tata Lilianki mąż Doroty
rocznicowe światełko.. ((*))
Zgłoś SPAM
Ewelina
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
Rocznicowe światełko[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Rocznicowe światełko do nieba....((*))
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Mieczysławie, żyjesz w sercach wielu ludzi tych, którzy Cie kochali i w tych,
którzy Cię znają z tych stron....odpoczywaj w Panu i opiekuj się
najbliższymi, którzy tu jeszcze czekają
Zgłoś SPAM
HALINA
[[;;]]ŚWIATEŁKO ZAPALAM W TYM JAKŻE SMUTNYM, PEŁNYM TĘSKNOTY I WSPOMNIEŃ
DNIU...MIETKU,POKÓJ TOBIE...[[;;]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.