Zapalam znicz - Światełko Nadziei.Zapalam Znicz Dla Tych - którzy na zawsze
zasnęli.Światełko i modlitwa dla Was....Śpijcie spokojnie..
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Bądź pamięcią
w sercach
swoich bliskich
Po wszystkie dni
Ich istnienia....Mieczysławie ,Paulinko ....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
❤*•*❤*•*❤*•Z cichą modlitwą ze wspomnieniem zapalam światełko
pamięci dla Pana Mieczysława i Paulinki ❤*•*❤*•*❤
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
♥♥═((¯`•»♥♥♥♥♥«•´¯))═♥♥
♥♥═((¯`•»♥♥♥♥♥«•´¯))═♥♥ Nie żyjemy , aby
umierać - ale umieramy , aby żyć wiecznie .... Wy Aniołki nadal żyjecie
...... Bo pamięć jest wieczna.
♥♥═((¯`•»♥♥♥♥♥«•´¯))═♥
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
...Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba...aniołeczki nasza Pamięć :*:*!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ Tak trudno uwierzyć, że Was nie ma .ღ✿ღ Minęło tyle czasu ,a
ból i tęsknota nie ustają. ღ✿ღ Tak trudno się z tym pogodzić
.ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ Śpicie Aniołki
ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
HALINA
Z MODLITWĄ I WSPOMNIENIEM...['][']
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Przemysław Liszka
ANIOŁKI
PAMIĘTAMY ZAWSZE*
Słowami miłości
zamiast rąk przytulamy
marzenia
są duszy oczami
tęsknota jak drzwi
otwarte
czekające na Ciebie,,,
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rocznicowe światełko Mieczysławie....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Was jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce nie
mogą uczynić nic więcej...❤...
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Papieskie światełko dla Was kochani...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ Paulinko ♥
pamiętamy ..!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ Tatusiu ♥
Rocznicowe smutne pełne łez światełko...:*:*!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.