KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372925
Zapalone ponad rok temu
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tu Was nie ma, lecz Jesteście przecież. I pozostaniecie w jasnym świecie. Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć ona nie umiera.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
♨️Jest taki ból, Którego nic nie ukoi. Jest taki strach, Którego nic nie pokona.Jest taki żal, Który nigdy nie zniknie.Jest taka tęsknota, Która już zawsze zostanie.Zostawiam światełko .♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Moja smutna pamięć Kochani...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️★❤️Tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy.Ale jest modlitwa,co wciąż łączy i która się nie kończy.Daj, Panie, jego duszy wieczny odpoczynek.Światełko i modlitwa dla Was. ❤️★❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Wam drogę. A jej ciepło ogrzewa Waszą duszę. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ღ থৣ❤️থৣ ღ.Miłość przezwycięży nawet śmierć... Bo kochać Was nigdy nie przestaniemy... Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć.Zostawiam światełko i modlitwę dla Was.ღ থৣ❤️থৣ ღ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
۞❤️۞ Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż będziesz przy nas -Twoją miłością,Twoją troską,Twoim oddaniem.Zapalam światełko wiecznej pamięci. ۞❤️۞
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Są takie dni gdy cieszy widok motyla. I są też dni, gdy smutkiem tętni każda chwila. Takie jest życie, raduje i smuci zarazem. Czasem pieśń szczęścia zanuci. Czasem chmury łez pokaże.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ͼ̮̑●̮̑ͽ☘️ͼ̮̑●̮̑ͽ Ty wciąż jesteś z nami może inaczej niż przedtem.. czuwasz kolorem fotografii i serca koisz swoim szeptem.Światełko wiecznej pamięci dla Was Paulinko i Mieciu .ͼ̮̑●̮̑ͽ☘️ͼ̮̑●̮̑ͽ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
•♥•I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile, które los zatrzymał •♥•Wielkanocne światełko dla Was Kochani •♥• Wszystkiego Dobrego dla Waszych Bliskich•♥•
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️Niech Ci ta ziemia całunem będzie a mgła poranna jak płaszczem Cię otuli spoczywaj w pokoju to moje orędzie do Boga Matko on Cię przytuli.Światełko na Poniedziałek Wielkanocny❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Od zimna w sercu mym cała drżę. Ze łzami w oczach czekam na sen.    Z nadzieja że może w nim Was zobaczę.  Czy słyszycie me bezgłośne żale? PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   146   147   148   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012