Tu Was nie ma, lecz Jesteście przecież. I pozostaniecie w jasnym świecie.
Jest coś, co mrokom się opiera. Jest pamięć ona nie umiera.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
♨️Jest taki ból, Którego nic nie ukoi. Jest taki strach, Którego nic nie
pokona.Jest taki żal, Który nigdy nie zniknie.Jest taka tęsknota, Która już
zawsze zostanie.Zostawiam światełko .♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Moja smutna pamięć Kochani...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️★❤️Tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy.Ale jest
modlitwa,co wciąż łączy i która się nie kończy.Daj, Panie, jego duszy
wieczny odpoczynek.Światełko i modlitwa dla Was. ❤️★❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła
nadziei...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż
będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Wam drogę. A jej ciepło
ogrzewa Waszą duszę. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ღ থৣ❤️থৣ ღ.Miłość przezwycięży nawet śmierć... Bo kochać
Was nigdy nie przestaniemy... Dowodem na to jest nasza nieustająca
pamięć.Zostawiam światełko i modlitwę dla Was.ღ থৣ❤️থৣ ღ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
۞❤️۞ Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż
będziesz przy nas -Twoją miłością,Twoją troską,Twoim oddaniem.Zapalam
światełko wiecznej pamięci. ۞❤️۞
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Są takie dni gdy cieszy widok motyla. I są też dni, gdy smutkiem tętni
każda chwila. Takie jest życie, raduje i smuci zarazem. Czasem pieśń
szczęścia zanuci. Czasem chmury łez pokaże.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ͼ̮̑●̮̑ͽ☘️ͼ̮̑●̮̑ͽ Ty wciąż jesteś z nami może inaczej
niż przedtem.. czuwasz kolorem fotografii i serca koisz swoim
szeptem.Światełko wiecznej pamięci dla Was Paulinko i Mieciu
.ͼ̮̑●̮̑ͽ☘️ͼ̮̑●̮̑ͽ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
•♥•I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są
chwile, które los zatrzymał •♥•Wielkanocne światełko dla Was Kochani
•♥• Wszystkiego Dobrego dla Waszych Bliskich•♥•
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️Niech Ci ta ziemia całunem będzie
a mgła poranna jak płaszczem Cię otuli
spoczywaj w pokoju to moje orędzie
do Boga Matko on Cię przytuli.Światełko na Poniedziałek
Wielkanocny❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Od zimna w sercu mym cała drżę.
Ze łzami w oczach czekam na sen.
Z nadzieja że może w nim Was zobaczę.
Czy słyszycie me bezgłośne żale?
PAULINKO I MIECIU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.