❄️❤️❄️*Światełka Wielkanocne *Ciesz się radością Chrystusa
Zmartwychwstałego.Niech radość Wielkanocy napełni nasze serca nadzieją i
obfitością łask Jezusa Zmartwychwstałego.❄️❤️❄️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczewskiej
Wielkanocne Światełka Pamięci Paulinko i Mieczysławie. Bliskim życzę
spokojnych i zdrowych świąt.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Czekanie to taki czas, w którym można zrozumieć wiele rzeczy... Kochani,
wielkanocne światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️„Umiera się nie po to, by przestać żyć, lecz po to, by żyć
inaczej” *¯*♥*¯* Paulo Coelho❤️❤️Zapalam przedświąteczne
światełko wiecznej pamięci.❤️❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Każdemu jest ciężko żyć. Gdy serce bliskich osób przestaje bić. Choć
zamknięte macie powieki w naszych sercach będziecie żyli na wieki.PAULINKO I
MIECIU. Z OKAZJI ŚWIĄT BLISKIM ŻYCZĘ SMACZNEGO JAJKA
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wielki Piątek...moje światełko i łzy Kochani...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️★❤️„Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy,
kiedy Bóg nas złączy.” Światełko wiecznej pamięci i modlitwa na Wielki
Piątek.❤️★❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Najlepszym pamiętnikiem jest serce. Ono zapamięta tych, którzy są godni
pamięci...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️*❤️"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić,
bowiem najlepiej wyraża go milczenie"Światełko na Wielki Czwartek
otulone wieczną pamięcią wysyłam prosto do Nieba dla Was Paulinko i
Mieciu.❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wiem ,że spotkamy się. Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie w miejscu
stoi czas. I gdzie trafi każdy z nas. Zawsze będziecie w mojej pamięci.
PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️"Śmierć bliskiej nam osoby to bardzo trudna chwila. Ból po stracie
sprawia, że nie jesteśmy w stanie oddać swoich emocji słowami" Zapalam
smutne światełko w tym smutnym okresie.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Tadek W
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❀❤❀To płacze serce , tak cichutko łka , a w smutnym oku zastygła
łza.To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście i Ty wraz z nim.
Zostawiam znicz i modlitwę.❀❤❀
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jesteście już po drugiej stronie. Zgasło życie. Jak świeca zdmuchnięta
przez wiatr. Nie ma Was wśród nas. Choć tęskno nam za Wami. Po tamtej
stronie jest lepszy Świat.Anioły utuliły Was do snu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka .Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę .❤️❤️."
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
†♣† Tak wiele wspomnień,wiele wrażeń.W swojej wędrówce zamknął
czas.Wciąż do nich wraca myśl uparta.Choć Cię już nie ma z nami.Żyjesz w
nas.Zostawiam światełko i modlitwę.†♣†
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.