Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho ktoś
odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach. I
wciąż żyje we wspomnieniach.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
((❤️)) Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to wola
pana Wszystko na świecie zmienia.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę..((❤️))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Czas goi rany, wspomnieniami rekompensuje nam to, co straciliśmy... Kogo
straciliśmy...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dusze naszych bliskich przygarnij do siebie Panie.Daj dziś wszystkim zmarłym
wieczne spoczywanie. Obdarz ich o Jezu nagrodą zbawienia. Niech dostąpią
łaski Twego odkupienia.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️Niebo,to miejsce nieopisanej,nie dającej się z niczym porównać
radości. Niebo istnieje,jest bardziej realne niż wszystko inne,czego możemy w
życiu.Zostawiam światelko i modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️✽❤️ Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili
ślady w naszych sercach, pozostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci.
Spoczywaj w pokoju kochani .❤️✽❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
W pustym pokoju pali się lampka . Wspomnień ogarek wiążący czas. Jeszcze
niedawno byli tu jeszcze. Lecz teraz pustka ich płomyk zgasł.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♥ ❤️♥ „Daj Panie duszy wieczny odpoczynek, a światłość Twoja niech
odbija się w jego oczach. Kto Cię poznał, kochał. Kto Cię kochał,
opłakuje. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.”♥ ❤️♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Pamięć, to skarb człowieka. Dni nie zawsze są łaskawsze. Wszystko
popłynie jak rzeka. Zostaniesz w pamięci bliskich już na zawsze. Zapalam
swiatełko pamięci dla Was kochani .❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Odeszli od nas lecz ciągle jest z nami.
Ogrzejmy więc nasze serca
ciepłymi wspomnieniami.
Mijają lata ,miesiące,doby.
Lecz nie minie ból
po stracie bliskich osób.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rocznicowe Światełko Paulinko...pamiętam
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Rocznicowe światełko wiecznej pamięci dla Ciebie Paulinko.❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Jesteś w krainie mojego serca ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego dnia
Miłością jego jesteś będziesz na zawsze oplecione pamięcią Twojego
uśmiechu jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Paulinko, rocznicowe światełko pamięci ♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Pamięć to pamiętnik, który stale nosimy przy sobie..." Kochani,
światełko pamięci na Niedzielę Miłosierdzia. Śpijcie spokojnie.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️*❤️Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje.Pamięć pozostaje
Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne zapomnieć nie pozwala. Uczucie
nie wygasa.miłość, nadzieja i wiara.❤️*❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.