Jesteśmy tu tylko na moment,
poznajemy świat i tracimy go.
Spotykamy ludzi, których kochamy,
przywiązujemy się do nich,
a oni odchodzą zostawiając nas.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
SĄ TACY LUDZIE, KTÓRZY NIGDY NIE PRZESTANĄ BYĆ DLA NAS WAŻNI...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
✿ ❤️✿"Słowa nie wyrażą cierpienia łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było." ✿
❤️✿ Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę .✿ ❤️✿
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Tak mało jest szczęścia na ziemi. Że trzeba zbierać wspomnienia. By w
chwilach smutnych upajać się nimi, jak wodą w chwili pragnienia.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
ღ থৣ❤️থৣ ღ.Miłość przezwycięży nawet śmierć... Bo kochać
Was nigdy nie przestaniemy... Dowodem na to jest nasza nieustająca
pamięć.Zostawiam światełko i modlitwę..ღ থৣ❤️থৣ
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
۞❤️۞ Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż
będziesz przy nas -Twoją miłością,Twoją troską,Twoim oddaniem.Zapalam
światełko wiecznej pamięci. ۞❤️۞
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Po każdym smutku nadejdzie odrobinka radości. Po każdym deszczu zaświeci
słońce. Chociaż ciężko na sercu trzeba to przetrzymać. Nawet jeżeli
kochanych Ci oczu nigdy już na tym świecie nie ujrzysz.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♨️❤️”Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza,gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.” .❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Jesteś w krainie mojego serca ogrzewam Ciebie jego ciepłem każdego dnia
Miłością jego jesteś będziesz na zawsze oplecione pamięcią Twojego
uśmiechu jesteś odbijasz się w moim wzroku.❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć
inaczej". Kochani, światełko pamięci na ten świąteczny dzień.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jedna chwila wystarczy by życie runęło. Aby wszystko co mamy w nicość
odpłynęło. Lecz jedna myśl tylko wciąż w sercu mym jest. Że się spotkamy
w tym świecie bez łez. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️Ciebie już nie ma przy nas, ale myślami jesteśmy przy Tobie.Czas leczy
rany, ale nie ból w sercu trwa.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
⋟❤️♡❤️⋞ Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie
umrze i będzie wciąż żywa.Zostawiam światełko wiecznej pamięci i
modlitwę . ⋟❤️♡❤️⋞
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kochajmy ludzi,kochajmy świat. Pozostawmy po sobie coś dobrego. Żeby
ktoś,kiedyś położył kwiat. Na miejscu naszego spoczynku wiecznego.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Niech dusza Wasza wejdzie w bramę niebios.
A łaska Ojca , obdarzy Was miłosierdziem.
PAULINKO I MIECIU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.