❤️♥❤️ Samotna wciąż siedzę i myślę dlaczego nas to spotkało, że
serce naszej rodziny złe życie tak szybko zabrało !!! Zostawiam światełko i
modlitwę, Paulinko i Mieciu.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️✿⋞♡⋟✿❤️ Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko na
chwilę. Potem znowu przychodzi tęsknota ,ból,cierpienie, Zostawiam codzienną
modlitwę,Paulinko i Mieciu .❤️ ✿⋞♡⋟✿❤️
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Stracić Kogoś naprawdę bliskiego to bardzo bolesna strata. To tak jakby
uciąć ptaku skrzydła i kazać mu latać...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ ✿`❤️ Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei
rwie się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć,Paulinko i
Mieciu. ❤️`✿ ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Panie,wysłuchaj łaskawie naszych modlitw. Za dusze sług i służebnic
Twoich.Za które się modlimy prosząc,abyś je przyjął do społeczności
swoich Świętych.Przez Chrystusa, Pana naszego.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni
Zostawiam modlitwę i światełka. ❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
✿❤️✿ Nic miłości nie pokona Trwamy tylko dla niej Choć nadziei rwie
się nić Chociaż puste są ramiona Żyje wieczna Pamięć Zostawiam
światełko i modlitwę ✿❤️✿
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Słowa nie wyrażą cierpienia. Łzy nie umniejszą bólu. Słońce nie
rozjaśni twarzy. Nic już nie będzie takie jak było. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho
ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach..❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♣❤️Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to
wola pana Wszystko na świecie zmienia. Zostawiam światełko wiecznej pamięci
i modlitwę . ❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
WRAZ Z MODLITWĄ DLA
WAS KOCHANI
NIECH ZAWSZE SIĘ PALI.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
✞♣✞„Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują obok siebie. Z
nami żyją wszyscy, Którzy odeszli, Których pożegnaliśmy.” Zostawiam
modlitwę i światełko pamięci, .✞♣✞
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością,
widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. BO
MIŁOŚĆ JEST NIEŚMIERTELNA Zostawiam modlitwę, .❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
W pamięci zostają żywe obrazy. A w sercu nadziei płomień. Chwile,które
zatrzymać byś chciała. Jak fale odpłynęły gdzieś w dal. Kiedyś znów
spotkamy się razem. Czas straci wtedy znaczenie.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️☼❤️Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to
wola pana Wszystko na świecie zmienia. Zostawiam światełko wiecznej pamięci
i modlitwę .❤️☼❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.