W pamięci zostają żywe obrazy a w sercu nadziei płomień. Chwile które tak
bardzo zatrzymać byś chciała. Jak fale odpłynęły gdzieś w dal. Kiedyś
znów wszyscy spotkamy się razem.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
♣❤️♣"I zawsze będziemy o Was myśleć i marzyć.. I zawsze
będziemy Was kochać... tak bardzo,bardzo ponad życie... I będziemy wciąż
za Wami tęsknić... i będziemy płakać za Wami skrycie."♣❤️♣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♣❤️Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i
wspomnieniach. Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego
istnienia.❤️♣❤️ Zostawiam światełko i modlitwę, .❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas. W naszych sercach i wspomnieniach.
Zostaną tam przez cały czas. Naszego ludzkiego istnienia.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najważniejsze są wspomnienia. Kiedy nie zostaje już nic, wspomnienia
wciąż żyją..."
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Nic miłości nie pokona . Trwamy tylko dla niej. Choć nadziei rwie się
nić. Chociaż puste są ramiona. Żyje wieczna Pamięć. Zostawiam światełko
pamięci i modlitwę . ❤️
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❀❤️❀ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie.Zostawiam
światełko i modlitwę dla Ciebie Paulinko i Mieciu.❀❤️❀
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Połóżcie mnie jak pieczęć
na swoich sercach,
jak pieczęć na swoich ramionach,
bo jak śmierć potężna jest miłość.PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽ Żyjemy,ale nic nie
jest tak jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami Paulinko i Mieciu...
☾︾☽♦☾︾☽♦☾ ︾ ☽♦☾︾☽♦☾︾☽
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy,
Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni Zostawiam Ci
światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️"
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dlaczego los okrutny zabiera nam naszych najbliższych?Karze kirem okryć
duszę.Patrzeć jak umierają,żałość w nas zbiera,wylewa się czara goryczy
i łez, my za Wami kiedyś pójdziemy też.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Człowieczy los nie jest bajką, ani snem. Człowieczy los jest zwyczajnym
szarym dniem. Człowieczy los niesie z sobą żal i łzy. Pomimo to można los
zmienić w dobry lub zły..."
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♣❤️ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam
codzienną modlitwę .❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️♡❤️ Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i
będzie wciąż żywa. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę
Paulinko i Mieciu ..❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jasne Anioły utuliły Was do Wiecznego Snu. My pozostaliśmy tu na ziemi w
smutku i żalu. Żyjąc jednak nadzieją,że kiedyś się spotkamy. PAULINKO I
MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
☀❤️☀ Życie jest jak świeca na wietrze tak ulotne.. jeden ... podmuch
wiatru i ... wszystko może runąć jak domek z kart... Pamięć pozostanie na
zawsze, Paulinko i Mieciu. ☀❤️☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę .❤️❤️."
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jesteście już po drugiej stronie Życia. Zgasło życie. Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr. Nie ma Was wśród nas. Choć tęskno nam za Wami. Po
tamtej stronie chmur, jest inny lepszy Świat.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.