Wszystko powstaje, trwa, by przeminąć. Ciało się rodzi, żyje, by zginąć.
Wczoraj rzecz pewna, dziś niekoniecznie. Tylko Wasze Dusze, żyć będzie
wiecznie. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją, Gdy w
sercu pustka, smutek i żal. Tak trudno śmiać się razem z innymi. Gdy Ciebie
już nie ma wśród nas, .❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho
ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jest taki ból, którego nic nie ukoi. Jest taki strach, którego nic nie
pokona. Jest taki żal, który nigdy nie zniknie. Jest taka tęsknota, która
już zawsze zostanie.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bije zegar godziny. my wtedy mówimy: Jak ten czas szybko mija! A to my
mijamy...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Anielski Orszak niech Wasze dusze przyjmie. Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba, a
pieśń zbawionych niech JE zaprowadzi. Aż przed oblicze Boga Najwyższego.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Jak nikt inny na zawsze zapisałaś się w naszych sercach i wciąż
będziesz przy nas -Twoją miłością, Twoją troską,Twoim oddaniem. Zostawiam
światełka pamięci i modlitwę, .❤️
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️✞♣✞❤️"Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo
miłość to nieśmiertelność." Zostawiam światełka i modlitwę,.
❤️✞♣✞❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️*❤️Tęsknota, słowo zużyte, Otwarło mi swoją dal.... Jak różne
są rzeczy ukryte W króciutkim wyrazie..żal .........Antoni Słonimski
Zostawiam światełka i modlitwę,. ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni. Zaduma się i znicz zapali. Tęsknota w
sercu znów się schroni. Bo cierpią Ci, co tu zostali.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Wiecznej Pamięci.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
♥❤️♥ Są w życiu chwile Które na zawsze w pamięci pozostają I choć
czas mija One nie mijają , I są osoby, które raz poznane Bywają w życiu
niezapomniane.Zostawiam światełko i modlitwę. ♥❤️♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Miłość nie umiera. Zostawia w naszym sercu ślad istnienia. Schowany gdzieś
na dnie naszego serca. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
Nie ma życia,które rodzi się bez bólu, i miłości nie ma,która łez nie
doznała, nie ma szczęścia,co goryczy nie wypiło, nie ma prostej drogi,bez
zakrętów i kamieni, jednak jest NADZIEJA....Co ostatnia.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Zabrakło wiary w wyższe istnienie ,
brakuje oddechu każdego ranka,
jedynie żałoba istnieje,
i palące się świece w kagankach.
Zostawiam modlitwę,
i światełko wiecznej pamięci .❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
W daleką podróż zabrał Was Bóg. Jedyną nadzieje Nam dając. Że kiedyś
przekroczą też niebios próg. Ci którzy tutaj w bólu zostali.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.