KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372459
Zapalone ponad rok temu
żona Henia Dobrońskiego
❤️★❤️„ Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy.” Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę na niedzielę.❤️★❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
$$$§§ ŻYLIŚMY KRÓTKO CHOĆ ŻYĆ CHCIELIŚMY, BÓG NAS WEZWAŁ,IŚĆ MUSIELIŚMY.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿ڿڰۣڿ Płomyczek ☀️ dla Ciebie Paulko i dla Ciebie Mieciu ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Zabrakło wiary w wyższe istnienie , brakuje oddechu każdego ranka, jedynie żałoba istnieje, i palące się świece w kagankach. Zostawiam modlitwę, i światełko wiecznej pamięci, .❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
❤Mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Mietku...dla Ciebie Paulinko.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama i żona
Na nic nasza rozpacz i łzy, bo nikt nie przywróci Was do naszych dni, Bóg postanowił inaczej, nie patrząc na nasze ziemskie łzy....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Płacz czasu nie cofnie choć żal serce ściska. Wspomnienia zostaną na zawsze we wszystkich. Choć teraz Wasze miejsce z Aniołami w Niebie. W każdym z Nas została jakaś cząstka Was. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Płacz czasu nie cofnie choć żal serce ściska. Wspomnienia zostaną na zawsze we wszystkich. Choć teraz Wasze miejsce z Aniołami w Niebie. W każdym z Nas została jakaś cząstka Was. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
…...⭐★.✿.Światełko.✿ ☀️ ...⭐.★.✿.Pamięci.✿ ❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(♨️)....Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Mietku...dla Ciebie Paulinko.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
W tajemnicy życia ukryte jest piękno całe. Życie jest skarbem, powieścią, którą sami piszemy..Dlatego tak cenne, gdy kończy się, ból wielki nasze serca przenika.. Odchodzimy do wspomnień.★★★..
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Dla Paulinki i Mieczysława,światełko na piątek.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   125   126   127   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012