KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372453
Zapalone ponad rok temu
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Paulinko i dla Ciebie Mieciu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Pamięcią i wspomnieniami, jesteśmy zawsze z Wami...i łezki w oczach z żalu, tak bardzo Was brak...[.♥.] Lampeczka pamięci z modlitwą [.♥.]
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Wszyscy Ci, których dotknie miłość stają się nieśmiertelni. Żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli. Zostawiam światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko na dzień dobry [*]
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Żyć to nie znaczy być, to pozostawić coś w sercach, myślach, wspomnieniach...miłość nie słabnie, tęsknota ciągle taka sama Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Mietku...dla Ciebie Paulinko.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️Jesteś wciąż , jesteś z nami W uśmiechu, we wspomnieniu We łzach i pod bzami Jesteś w naszym kochaniu W sercu, w głowie, w mówieniu W myślach , w każdym oddechu. w każdym cichym westchnieniu.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wiem, że przyjdzie taki czas. Gdy zawołacie mnie. I znów będę już tylko tam gdzie WY.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Światełka Pamięci za dziś ☀️ i na kolejne kilka dni zapalam dla Was Paulinko i Mieciu ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach. ..........•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•......... Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z Nami..." Światełko na niedzielę dla Was Paulinko i Mieczysławie
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
•♥•I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile, które los zatrzymał •♥•
Zgłoś SPAM
mama i żona
Tęsknota...ktoś odchodzi i ktoś zostaje, bo tak jak cisza pełna szelestu, tak pełna wspomnień jest pamięć...za daleko Jesteście by wrócić, czekamy na spotkanie....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Paulinko i dla Ciebie Mieczysławie na tę smutną niedzielę.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   124   125   126   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012