KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
372468
Zapalone ponad rok temu
Halina Dobronska
♣❤️♣.Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam światełka i modlitwę, Paulinko i Mieciu .♣❤️♣
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie...[*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Choć mija czas, smutek w sercu gości, bo odszedł Ktoś tak kochany, kto mógł jeszcze dać tyle szczęścia i radości.” **** Waszej Pamięci ****
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Smutne światełko pamięci dla Was Paulinko i Mieczysławie ♥️♨️♥️♨️♥️♨️♥️♨️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
“W daleką podróż zabrał Was Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali…”
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️❤️❤️ Wspomnienie jest pocieszeniem, ale pomaga tylko na chwilę. Potem znowu przychodzi tęsknota ,ból,cierpienie, Zostawiam codzienną modlitwę, Paulinko i Mieciu.❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama I zona
Z Wami odeszły wszystkie marzenia. I wszystkie plany się skończyły! Zostały tylko piękne wspomnienia. I ból co odbiera do życia siły.Paulinko Mieciu
Zgłoś SPAM
❤Mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
A cisza trwa...niechaj trwa. Bo w ciszy łatwiej zapamiętać gest i uśmiech, i oczu blask, i twarz najbliższego i najukochańszego dla nas człowieka...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA M
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
I ucichł Wasz szept -Wasz wzrok już zgasł -wokół tylko cisza. My tu,Wy tam - gdzieś po drugiej stronie nieba" ___˜”*°•♥•°*”˜___ Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już nic nie będzie tak samo...Światełko i modlitwa prosto do Nieba...
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Paulinko i dla Ciebie Mieczysławie.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   126   127   128   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012