Wiemy i czekamy...nadejdzie przecież ta chwila, gdy Wybiegniecie nam na
spotkanie, znów przytulimy Was do siebie...i będziemy już na zawsze razem,
szczęśliwi i radośni.....
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. __
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną
modlitwę.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Całe piękno życia tkwi w ulotnych chwilach, które niczym mgła o poranku
zachwyca swym pięknem... Bądźcie szczęśliwi po tamtej stronie tęczy....
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Marvinku ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ nasza pamięć i światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Zmysły za Tobą stęsknione
Dziś pustką są wypełnione
Tak trudne staje się istnienie
Gdy musisz być tylko wspomnieniem
Marvinku♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️✬❤️✬♨️ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie, a tym jest Miłość i Wspomnienie,
Marvinku.♨️✬❤️✬♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Na kamiennej tablicy naszych serc, ze spokojem wypisujemy imiona tych którzy
odeszli, a których tak bardzo kochamy...sprawia nam to wiele bólu...tęsknimy
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ڿڰۣڿ ... ☀️ ❤️ Światełko ku Twojej Pamięci ❤️ڿڰۣڿ
... ☀️ ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.