Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marvin Rugowski


* 18.05.2002

 

+ 05.08.2015

Miejsce pochówku: Cmentarz Nowofarny przy ul. Artyleryjskiej.

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (76)
Licznik odwiedzin strony
335752
Zapalone ponad rok temu
Mama Roberta i Wiesia
❤️ڿڰۣڿ ... ☀️ ❤️ Światełko ku Twojej Pamięci ❤️ڿڰۣڿ ... ☀️ ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ _ Nasza pamięć i modlitwa dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia idziadek
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś łzy.ktore były naszego życia ozdobą.Pamiętam.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czas... żaden czas nie pomoże, nie ulży w cierpieniu, nie ukoi bólu i tęsknoty okrutnej Kochani...jasne światełko i ciepłe myśli dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨❤️♨...Nikt z nas nie ma siły płakać. Te łzy są wypłakane z tęsknoty za Wami kochani...♨❤️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE; **** Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
Mama
Na zawsze synek w moich myślach I sercu ❤
Zgłoś SPAM
żona ś.p. Henia Dobrońskiego
♨️❤️♨⭐☘️⭐♨❤️ “Ciągle Cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój cały świat.”.Marvinku♨️❤️♨⭐☘️⭐♨❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam, gdzie wstaje zorza, czekacie na nas Ukochani...my tu staramy się zasłużyć na spotkanie z Wami....Miejcie nas w opiece...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Zawsze będziesz między nami - w pamięci i sercach pozostaniesz; _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko z modlitwą dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona ś.p. Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️Niech Ci ta ziemia całunem będzie a mgła poranna jak płaszczem Cię otuli, spoczywaj w pokoju to moje orędzie do Boga Matko on Cię przytuli.Zostawiam modlitwę.Pamiętam Marvinku.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy, że wiatr wziął w objęcia łzy nieba i lamp dygoczących światło, zazdrościmy...bo my nie możemy Naszych Aniołków wziąć w nasze ramiona....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   244   245   246   ...   1927   1928    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
08.02.2016