✿♨❤️☘️⭐☘️❤️♨ ✿ Jest taki ból, którego nic nie
ukoi.Jest taki żal, który nigdy nie zniknie.Jest taka tęsknota, która już
zawsze zostanie. Kochani zostawiam modlitwę
..✿♨❤️☘️⭐☘️❤️♨ ✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chwil spędzonych z Wami pozostaną na zawsze i nadzieja, że się
spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty....
Zgłoś SPAM
Mama ❤❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie.
Żadne słowa nie ukoją bólu po stracie Was kochani.
____
Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Marvinku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, A kiedy po mnie zostaną skórzane buty na strychu, to wspomnij mnie czasem
rano... i nie płacz proszę, minęło lecz nie skończył się świat, choć
twardo mi się przysnęło...pamięć jest wieczna..."
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę,♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki fizyczny ból ciągle czujemy...za Waszą obecnością, za wspólnym
spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym spojrzeniem, za słowami...za Wami
Kochani...
Zgłoś SPAM
Ciocia Karol
Tęsknię za Tobą Maryś ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Mama
Bardzo mi Ciebie brakuje Marvinku ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Nichała Ruta
Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Marvinku ....śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, łzą która liczy czas miniony,
szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem, żalem i błaganiem ......
Zgłoś SPAM
Mama
Kiedyś nadejdzie dzień w którym się spotkamy Marvinku....bardzo za Tobą
tęsknię ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Najlepszym pamiętnikiem jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci...❤...
Pamiętamy Marvinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☘️❤️Zgasło światło,nastała ciemność, słowa zastygły w
ciszy, wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu
przeznaczenia.Zostawiam światełko i modlitwę dla Ciebie.❤️☘️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.