Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marta Aleksiuk


* 16.02.1991

 

+ 20.06.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Centralny

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (102)
Licznik odwiedzin strony
79759
Zapalone ponad rok temu
mama Emilka Lewandowskiego
Już? Tak prędko? Co to było? Coś strwonione? Pierzchło skrycie? Czy nie młodość swą przeżyło? Ach, więc to już było... życie? Leopold Staff
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Smutne oczy wpatrzone w Twoją mogiłę.Tak chciałyby Ciebie zobaczyć chociaż przez krótką chwilę. Smutne ramiona z tęsknoty usychają.Usta spragnione czułości ciągle Twe Imię wołają.[*]
Zgłoś SPAM
mama Emila Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
"...i kiedy będziecie mnie potrzebowali, wyszeptajcie moje imię a ja zaraz będę z Wami..." Martusiu..[*]
Zgłoś SPAM
Milena Kulczakowicz
Smutne noce smutne dnie kiedy przy mnie nie ma Cię.Siedzę wieczorem i myślę o Tobie gwiazdy już gasną na niebie,żyć mi jest trudno, zasnąć nie mogę bo ciągle tęsknię za Tobą Martuś i brakuje mi Ciebie
Zgłoś SPAM
Milenaq Kulczakowicz
Serce moje nie kłamie i bardzo mocno bije. Twoja dusza w niebie a ja dalej żyje !!!! Tęsknie za Tobą Martuś. Smutne noce smutne dnie kiedy przy mnie nike ma Cię Martuś. Milena Kulczakowicz
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Noworoczne światełko dla Ciebie Martusiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia... I wszystkie plany się skończyły! Zostały tylko piękne wspomnienia.. I ból co odbiera do życia siły ..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie nie sposób. ♥SPOCZYWAJ W POKOJU[*][*]
Zgłoś SPAM
kasia
Zgłoś SPAM
Zawsze Pamiętam
Marta.. Chciałabym, żebyś wróciła. Wiem, że to się nigdy nie wydarzy. Spoczywaj w spokoju kochana[*]. Już ponad pół roku... Żal w sercu coraz mocniejszy...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Dziś pełna chwały Już Jesteś.. Do siebie wezwał Cię Anioł.. Ażebyś z Bogiem nad światem trwała.. Ażebyś wszystkich bliskich w opiece miała..Świąteczne światełko dla Ciebie Martusiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Oczami wodziłaś po szerokim niebie... szukając drogi wyznaczonej dla Ciebie... ogarniałaś świat ciekawym spojrzeniem... by zabrać ze sobą każde wspomnienie... Odpoczywaj Martusiu...[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy.....[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Odchodzi od nas Ktoś, kto miał w życiu tyle jeszcze dobrego do zrobienia... do powiedzenia... do zobaczenia.... Podążaj ku światłu i opiekuj się nami z góry....[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
A kiedy noc zapadła cicha... Nowa gwiazda zabłysła na niebie.... W niej będą Ciebie widzieli Ci co Cię znali... Co kochali Ciebie... [[**]]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Czasem cicho ktoś odchodzi, I świat ciemny nam się zdaje... Czasem cicho ktoś odchodzi, Lecz naprawdę... tu zostaje. W naszych myślach, w naszych sercach, W naszych najskrytszych marzeniach.((*))
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Dla tych Którzy odeszli... W nieznany świat.... Płomień na wietrze Kołysze wiatr... Dla Ciebie Martusiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
...Każdego dnia ma rozpacz trwa... ramiona ciągle puste.. wciąż szukam Cię i w noc i w dzień... zapełnić pragnę pustkę..Mikołajkowe światełko pamięci....[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   11   12   13   ...   24   25    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Zawsze Pamiętam
22.06.2012