Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marta Aleksiuk


* 16.02.1991

 

+ 20.06.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Centralny

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (102)
Licznik odwiedzin strony
79758
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina N.
Urodzinowe światełko - dla CIEBIE MARTUSIU.
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Urodzinowe światełko dla Ciebie Martusiu...
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Urodzinowe światełko dla Ciebie Martusiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z nami.Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie.Światełko i modlitwę zostawiam Marta
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Najjaśniejsze urodzinowe światełko do nieba....(*)
Zgłoś SPAM
Krystna
Światełko do nieba dla Ciebie Martusiu.
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Łączymy się z Nimi przez światło.. a jego ciepło bije aż do Ich Krainy..Śpij Martusiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Światełko dla Ciebie Martusiu..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Bo mi dobrze... Pięknie Tam.. Bo w Obliczu BOGA trwam... Ukojenia dostępuję... On przyciąga mnie miłością.. I ogromną Swą wielkością.....[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Gdziekolwiek się Martusiu znajdujesz,zawsze Twoja część jest w sercach Twoich bliskich...sercach które Cie tak bardzo kochają...[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
S.O.
Zgłoś SPAM
mama Ani
♥ Marta ♥
Zgłoś SPAM
A.
;(
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Niedzielne światełko dla Ciebie Martuś..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Odeszli... a my nadal Ich kochamy... tęsknimy... mówimy do Nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a nam zostawiasz krwawiące rany..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Zabrane plany..marzenia..Twój uśmiech i dotyk miłości...Zmienione w stan nieistnienia..tęsknoty i bezsilności..[*]
Zgłoś SPAM
mama Kasi Bednarz
Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym...{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Ani
Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Ciebie tak bardzo brak..[*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już przy Tobie..A droga do Ciebie daleka...Światełko pamięci...[*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   10   11   12   ...   24   25    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Zawsze Pamiętam
22.06.2012