Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marta Aleksiuk


* 16.02.1991

 

+ 20.06.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Centralny

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (102)
Licznik odwiedzin strony
70842
Dodane ponad rok temu
mama T.Wójcika
"Krzyż nadzieją naszą jest, krzyz nadaje życiu sens, krzyż miłością, krzyż wiernością, krzyż zbawieniem naszym jest ".Niech ten krzyż, który dźwigamy zbawi nasze Aniołki, a nam da pewność, że są szczęśliwe.
Zgłoś SPAM
nieznajoma
Przedwcześnie wichrem złamany kwiatek młodego żywota, łzami rodziców zlewany aż ból ukoi martwota....
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Łza na policzku matki.. Otrzeć ją trudno niezmiernie.. Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa.. Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa.. Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa...
Zgłoś SPAM
Asia
(obca)
Martuś, przechodziłam, znalazłam Cię... zatopiłam się w tej melodii, smutku i rozpaczu. Dlaczego Cię już nie ma, Dlaczego musiało Cię to spotkać??? Móju synek ma 20 lat... boli, jak strasznie boli... Boże miej Ją w swojej opiece... (***)
Zgłoś SPAM
k
O śmierci nie warto myśleć, bo ona bez naszej pomocy o nas myśli.
H. Sienkiewicz
Zgłoś SPAM
[*]
Kochać kogoś a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić.
Zgłoś SPAM
Gośka Swienty
(Cörka przyjaciölki)
- Ale które­goś dnia nasz czas na ziemi do­bieg­nie końca. - Niep­rawda. Śmierć oz­nacza je­dynie przejście w in­ny wy­miar. - Prze­cież pew­ne­go dnia odejdą na­si blis­cy i my też odej­dziemy. - Nig­dy nie tra­cimy ukocha­nych osób. Zaw­sze będą z na­mi i nie znikną z nasze­go życia. Będziemy tyl­ko w in­nych po­kojach. Nie widzę wnętrza sąsied­niego wa­gonu, a prze­cież siedzą w nim ludzie, którzy podróżują tak sa­mo jak my. To, że nie możemy z ni­mi po­roz­ma­wiać i nie wiemy, co się w ich przedziałach dzieje, nie ma znacze­nia. Oni i tak tam są. Więc życie jest jak po­ciąg składający się z wielu wa­gonów. Raz jes­teśmy w jed­nym, raz w dru­gim, a cza­sem przechodzi­my z wa­gonu do wa­gonu. Dzieje się tak wte­dy, kiedy śni­my al­bo doświad­cza­my cze­goś niez­wykłego. -Paulo Coelho- Tesknimy Marto „Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma...” - Wisława Szymborska
Zgłoś SPAM
Iwona
Szanowi i Drodzy Państwo! Wobec ciosu, który spadł na Państwa Rodzinę, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, który tylko czas może złagodzić. Proszę przyjąć wyrazy najszczerszego współczucia.
Zgłoś SPAM
Patrycja - Kaczusia
(Bardzo dobra koleżanka)
Żaden lekarz
Nie pomógł Tobie,
Bo Cię Bóg chciał
Mieć przy sobie.

Kochana... [*] ;( Nie umiem wyrazić słów w tych trudnych chwilach... Tyle wspaniałego życia miałaś...
Zgłoś SPAM
Mateusz Giernicki
Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.
I. Chodźko
Zgłoś SPAM
Strony:   1   2    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Zawsze Pamiętam
22.06.2012