Gdy Ciebie nie ma. Świat staje się szary. Całe jego piękno. Ginie gdzieś w
oddali. MARIUSZU.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak cicho,jakby nikogo nie było lecz my czujemy jak Wasze serca koło nas
biją, czujemy wpatrzone w nas oczy, uważne i troskliwie, nawet w środku
nocy...modlitwa i światełko dla Was w Dzień Zaduszny
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„W dniu Zaduszek,W czas jesieni,
Odwiedzamy bliskich groby,Zapalamy zasmuceni Małe lampki - znak żałoby.”
Znak naszej pamięci, miłości, przyjaźni i dobrych wspomnień.
Światełko Pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Żona Mariusza Szostek córka F Kasprzyk
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zaduszkowe światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dziś Zaduszki...Z potrzeby serca,w cieniu mej samotności,modlę się w Twej
intencji Mariuszku i zapalam Ci lampeczkę mej pamięci i życzliwości.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzień Zaduszny...dla Ciebie Łukaszku moje ciche zapłakane światełko...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Przeszłość zachowana w pamięci,staje się częścią
teraźniejszości."-T.Kotarbiński ...Zaduszkowa pamięc i modlitwa dla
Ciebie MARIUSZKU w ten pochmurny,deszczowy i smutny dzień...2 LISTOPADA
2017r...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Pośród cmentarzy cichych uliczek, jak wierna pamięć palą się
znicze..."
"My nie umrzemy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas(...) Kiedy
kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak
deszcz lub wiatr".(...)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W DNIU ZADUMY I NOSTALGII PAMIĘTAMY O TYCH , KTÓRZY ODESZLI. NIE ONI NIE
ODESZLI , ONI SĄ WŚRÓD NAS GŁĘBOKO SCHOWANI W NASZYCH SERCACH. ((**))
((**)) NASZEJ NASZEJ PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Tylko serce pamięta każdy ból i cierpienie...Tylko w sercu jest miłość, co
nie więdnie, jak kwiat...❤❍❤ Światełko z modlitwą (*)(*)(*)(*)
Dziękuje za pamięć o moich Aniolkach ;-(
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
„Dla tych Którzy odeszli W nieznany świat, Płomień na wietrze Kołysze
wiatr. Dla nich tyle kwiatów…” , nasze ciche westchnienia, wspomnienia i
PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tam,gdzie nie widac już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas,Tam Wy jesteście,a
bez Was...smutny i pusty jest nasz świat.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.