Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

MARIUSZ SZOSTEK


* 15.07.1965

 

+ 17.09.1993

Miejsce pochówku: Bytom/ Pruszcz Gdański

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (48)
Licznik odwiedzin strony
248649
Zapalone ponad rok temu
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdy Ciebie nie ma. Świat staje się szary. Całe jego piękno. Ginie gdzieś w oddali. MARIUSZU.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak cicho,jakby nikogo nie było lecz my czujemy jak Wasze serca koło nas biją, czujemy wpatrzone w nas oczy, uważne i troskliwie, nawet w środku nocy...modlitwa i światełko dla Was w Dzień Zaduszny
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„W dniu Zaduszek,W czas jesieni, Odwiedzamy bliskich groby,Zapalamy zasmuceni Małe lampki - znak żałoby.” Znak naszej pamięci, miłości, przyjaźni i dobrych wspomnień. Światełko Pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Żona Mariusza Szostek córka F Kasprzyk
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zaduszkowe światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dziś Zaduszki...Z potrzeby serca,w cieniu mej samotności,modlę się w Twej intencji Mariuszku i zapalam Ci lampeczkę mej pamięci i życzliwości.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzień Zaduszny...dla Ciebie Łukaszku moje ciche zapłakane światełko...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
"Przeszłość zachowana w pamięci,staje się częścią teraźniejszości."-T.Kotarbiński ...Zaduszkowa pamięc i modlitwa dla Ciebie MARIUSZKU w ten pochmurny,deszczowy i smutny dzień...2 LISTOPADA 2017r...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Pośród cmentarzy cichych uliczek, jak wierna pamięć palą się znicze..."
Zgłoś SPAM
Siostra M.Nalepka
•°* ◕ *°•ღ•°* ◕ *°•ღ•°* ◕ *°•` __ŚWIATEŁKA PAMIĘCI__ •°* ◕ *°•ღ•°* ◕ *°•ღ•°* ◕ *°•
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"My nie umrzemy nigdy (...) Umiera tylko czas. Przeklęty czas(...) Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr".(...)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W DNIU ZADUMY I NOSTALGII PAMIĘTAMY O TYCH , KTÓRZY ODESZLI. NIE ONI NIE ODESZLI , ONI SĄ WŚRÓD NAS GŁĘBOKO SCHOWANI W NASZYCH SERCACH. ((**)) ((**)) NASZEJ NASZEJ PAMIĘCI.
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Tylko serce pamięta każdy ból i cierpienie...Tylko w sercu jest miłość, co nie więdnie, jak kwiat...❤❍❤ Światełko z modlitwą (*)(*)(*)(*) Dziękuje za pamięć o moich Aniolkach ;-(
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
„Dla tych Którzy odeszli W nieznany świat, Płomień na wietrze Kołysze wiatr. Dla nich tyle kwiatów…” , nasze ciche westchnienia, wspomnienia i PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tam,gdzie nie widac już gwiazd,gdzie wolniej płynie czas,Tam Wy jesteście,a bez Was...smutny i pusty jest nasz świat.((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   221   222   223   ...   1335   1336    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jola
15.02.2012