Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

MARIUSZ SZOSTEK


* 15.07.1965

 

+ 17.09.1993

Miejsce pochówku: Bytom/ Pruszcz Gdański

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (48)
Licznik odwiedzin strony
248476
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️ _◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
(*)♡
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Smutne niedzielne światełko Sebastianie [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W pokorze serca, w cichości, milczeniu - pójdę za Tobą, Jezu, przez głogi i cierpienie; - Przy Tobie, ulgę znajdę w cierpieniu. - Za Tobą dźwigać będę krzyż mój wiernie.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Pamięć o najbliższych, których tracimy jest wieczna. Najgorszy jest jednak ten długotrwały nieustający ból po stracie najbliższej osoby. Ten ból w nas pozostanie już na zawsze. MARIUSZU.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
ŚWIATEŁKO I MODLITWA. PANI JOLU ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Pamięci o Was nie zniszczy NIKT I NIC...cisza... Pani Jolu życzę dużo zdrowia ...będzie dobrze .
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pani Jolu proszę być dobrej myśli, musi być dobrze, przechodziłam przez to prawie rok temu...wspieramy sercem i modlitwą, Mariuszu czuwaj nad żoną
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Do oczu zajrzał już księżyca blask, serca nasze ślą Wam modlitwę do Nieba...spoczywajcie w wiecznym spokoju... Wasza droga Kochani niech będzie szczęśliwa
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pustka, żal w sercach trwa bez wytchnienia, ciężko żyć bez Was...i tylko marzymy o tym by mieć Was blisko....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
♡☆
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
______________________ Przepraszam że wiadomość zostawiam tylko na stronie Mariusza ale po prostu nie mam sił żeby pisać :((( __________________________
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Dziękuję wszystkim za modlitwę i pamięć .Kochani jestem po dwóch poważnych operacjach ,nie goją mi się rany i mam zapalenie płuc. Światełka pamięci dla naszych zmarłych [*]
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
grudniowe światełko pamięci dla Ciebie Mariuszku,zdrowia dla żony
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tam na dnie serca miłość została Szczera ,najlepsza, która wciąż żyje Choc biegiem czasu już utulona Ciągle tak wiele tęsknoty kryje.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W pierwszą grudniową sobotę dla Ciebie Mariuszku kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   202   203   204   ...   1335   1336    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jola
15.02.2012