„Wszystko na świecie prędko przeminie
Płomienie zgasną, woda przepłynie,
Przeminie radość…” Pamięć zostanie i ta Tęsknota, co tak bardzo boli.
Światełko zapalam na dziś i jutro dla Ciebie Mariuszu
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dzień dobry Mariuszku!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
My wszyscy idziemy tą samą drogą.
Która prowadzi do wieczności.
Tam się spotkamy. MARIUSZU.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W sercach tęsknota i żal, często w martwej ciszy płyną łzy, nie liczymy
już ile upłynęło dni....brakuje nam Was Kochani tak bardzo....
"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się
światło"- O.Wilde Wierzę, że Tam, dokąd odeszliście Kochani, otula
Was Dobre Światło... Odpoczywaj w pokoju, Mariuszu
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
NA TAMTEN ŚWIAT NIKT SIĘ NIE SPÓŹNIA, NIEKTÓRZY SĄ NAWET PRZED
CZASEM......
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem cały ten ogromny świat,znaczy dużo mniej...niż jedej
Człowiek,którego nam bardzo brak.Dla Ciebie Mariuszku...moje światełko
pamięci i modlitwa.((*))
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nasze serca nieutulone w żalu,nigdy tęsknić nie przestaną.Nigdy nie
zrozumiemy dlaczego musieliście odejść na zawsze.....Mariuszku - Światełko
Pamięci dla Ciebie..(♥)..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś w oddali miłość nasza, cała ciepłem wypełniona.....a my tęsknimy
tutaj sami, choć w sercach Was Kochani ciągle mamy....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.