Próżny nasz żal i łzy,
bo już nigdy nie wrócą tamte dni,
ale my pamiętamy o Was,
i każdy z nas Waszą pamięć czci. I tak będzie do końca naszych dni
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wciąż czekamy...dzień za dniem, miesiąc za miesiącem, zmieniają się pory
roku...przyciskamy czoło do szyby i niewidzącym wzrokiem wypatrujemy Was
Kochani
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*❤️*. NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI .*❤️* - Mariuszku -
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
(*)♡
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Mimo,że od Waszego odejścia mijają miesiące i lata Dla nas,nie
zniknęliście Być może,tylko dla świata Bo dla nas byliście wszystkim Dla
świata tylko iskierką Zapalam Ci na dziś wieczór jasne Światełko
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
═─ڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i
modlitwę zostawiamyڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż
żywa.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Ci ofiarować. To pomyśleć o Tobie.
Wystarczy myśl, by być blisko nawet wtedy gdy tak wiele dzieli. MARIUSZU.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca, rozpalamy Wam jaśniutkie światełka, niech nigdy
nie zgasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla
Was w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Okropna ogarnia nas tęsknota,gdy każda myśl ku Wam ucieka,bo przecież do Was
droga Mariuszku...jest bardzo daleka.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Mariuszku, Twojej pamięci znicz niech zawsze płonie,a oczekiwane dzieciątko
Jezus przyniesie zdrowie i pokój w sercach p.Joli i bliskim
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,... i przekonaj, że tak ma być, że po głosach tych wciąż drzy powietrze,
że odeszli po to, by żyć i tym razem będą żyć wiecznie..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.