syn Krystyny Marchewczyk, syn Józefa Marchewczyka, zięć Janiny Dudka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Mariuszku, Twoim Bliskim dziękuję za pamięć o moich rodzicach, teściowej i
przyjaciółce... życzę Im na te święta wszelkiego dobra i
błogosławieństwa Bożego. Jeszcze raz dziękuję...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,,Daj nam wiarę, ze to ma sens, ze nie trzeba żałować Przyjaciół, bo
gdziekolwiek są dobrze Im jest ... i odeszli po to by żyć i tym razem będą
żyć wiecznie..." Mariuszku, świąteczne światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bożonarodzeniowy płomyczek pamięci,z szeptem modlitwy w Twej Mariuszku
intencji...ślę do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko w Boże Narodzenie dla Ciebie Mariuszku, zdrowia i pokoju życzę
p.Joli i Rodzinie
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Każdy kwiat zwiędnie każdy barwę zmienia. Tylko jeden kwiat zostanie to
kwiat Wsapomnienia.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wigilijne światełko Mariuszku...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wigilijne światełko p.Kazimierzu...dla Pana.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[۞۞۞]Miłość jest wcześniej niż życie.[۞۞۞]Trwa dłużej niż
śmierć.[۞۞۞]Światełko i modlitwę zostawiamy.[۞۞۞]
Zgłoś SPAM
mama Radka.
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
"Światełko Wigilijne wraz z modlitwą dla Ciebie Mariuszku. Twoim bliskim
życzę zdrowych,spokojnych Świąt Bożego Narodzenia."
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wigilijne lampeczki pamieci posylamy do nieba. Bliskim zas zyczymy zdrowych i
spokojnych Swiat Bozego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na Wigilie Bożego Narodzenia i znowu puste miejsce przy
stole(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
"Daj nam wiarę, że to ma sens.
Że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są - dobrze im jest,
Bo są z nami choć w innej postaci.
I przekonaj, że tak ma być..."
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jasne Światełko na Wigilię i Święta wraz z cichą modlitwą ślę Ci do
Nieba, Mariuszu
Bliskim z serca życzę zdrowia, spokoju i tylko dobrych chwil.
Zgłoś SPAM
Donata
wigilijne swiatelko na dzis....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybyśmy mieli taką moc, aby choć w tę jedną noc, przytulić na Święta
Tych, których z nami nie ma, a których kochamy i zawsze o Nich
pamiętamy...Bliskim spokojnych i zdrowych Świąt
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek wezmę w ręce chociaż jesteś gdzieś
w oddali z Tobą będzie moje serce.((**)) ((**)) Życzę zdrowych ,spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.