Mariuszku!Patrzę na płomień tlący się w zniczu,który wciąż smutek we
mnie budzi,spoglądam w Niebo zadając pytanie"Czemu Panie zabierasz tak
wcześnie...młodych wspaniałych ludzi?"(*)
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Nigdy więcej nie spotkamy się, świecy płomień już zgasł...życie to
krótki film... światełko pamięci niech płonie po wsze czasy...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne piątkowe światełko pamięci...Twojej pamięci Mariuszku...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
My nie umrzemy nigdy...Umiera tylko czas Przeklęty czas...Kiedy kochamy,
stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz i
wiatr E.M. Remarque Światełko na dwa dni dla Ciebie
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dzień dobry Mariuszu!
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nic nie zgasi płomienia, który ciągle płonie w naszych sercach....kiedyś
ten płomień przyniesiemy do Was Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.