„Człowiek nie może żyć bez nieustannej ufności w coś niezniszczalnego”
Franz Kafka Jaśniutkie Światełko mojej pamięci zapalam na dziś i jutro dla
Ciebie, Mariuszu
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
To wielki ból, że Cię straciliśmy. Pociesza nas pewność, że zobaczymy
się w niebie.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnienia to Nasz największy skarb. Jaki nam po Tobie pozostał. Szkoda
tylko, że najczęściej, i one wyciskają z naszych oczu łzy. Kocham ciszę bo
choć Cię tu nie ma-jesteś. MARIUSZU.
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Jak udźwignąć ten ciężar.
Jak iść co dzień przed siebie.
Jak pogodzić się z losem.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Dla Ciebie modlitwa i światełka mej pamięci .... (*)(*)(*)
Przyjdzie jeszcze taki czas, że spotkamy się w wieczności..i spleciemy nasze
dłonie i będziemy trwać w miłości, która tak pięknie przetrwała przez
życie...Kochani
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nikt nie cofnie bólu,nikt nie cofnie cierpienia...płynąca po policzku
łza,też nie da zapomnienia.Światełko i modlitwa Mariuszku...dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Rozłączeni - lecz jedno o drugim pamięta..." Juliusz Słowacki
Pamięć o Was, żyć będzie z nami do końca naszych dni…
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka.
(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
......łza cicho spłynęła po policzku... westchnieniem załkało
serce....TĘSKNIĘ.... ..._[♥]_...Światełko Pamięci i modlitwa.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.