Cicho szumią wiosenne drzewa. W gałęziach ptak wije gniazdo. Tylko w naszych
sercach smutek, bo nie ma z nami Was. Zapalam Ci Lampkę Pamięci i niech jej
płomyk do nieba się wzbija.
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka.
☆♡
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Kiedy tęsknota i ból serca ściska, łzy się cisną w nasze oczy, wyciągamy
fotografie, by Waszym widokiem nacieszyć swoje oczy...
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Jola Szostek żona Mariusza Córka F. Kassprzyk
TAK CIĘŻKO ŻYĆ,GDY SERCE TWOJE PRZESTAŁO BIĆ....MODLITWA I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tak cicho spada kartka dnia...tak cicho z oczu płynie łza....tak cicho
słońce w górze lśni w błękicie....tak cicho płyną wszystkie dni bez
ĆIEBIE..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście teraz daleko, a tak blisko ... Zniknęliście z oczu, lecz nie z serc
Najbliższych i Przyjaciół ... Bądźcie szczęśliwi Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Słoneczne światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Dla Tych, co odeszli w Nieznany Świat, zapalmy Światełka-symbole naszej
pamięci. Pamięci o Tobie [*]❤☆❤[*]
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;❤️(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ).♥. Kochamy .. Tęsknimy.♥.
(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ)❤️;........Światełko naszej pamięci dla Ciebie
Mariuszu.
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
(((**)))Moja pamięć,modlitwa i zapalona lampeczka Mariuszku...dla
Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Malutki płomyk świeci na niebie, maluje wzory na ciemnym tle, a nasze serca
tak tęsknią do Was.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.