Pamięć jest droższa od słów ... pozostaniecie na zawsze w sercach tych,
którzy WAS kochali...Śpijcie. w spokoju [*]
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``MOJEJ PAMIĘCI ღ
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) MARIUSZOWI
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć..Światełko na dzisiaj
MARIUSZKU.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Płomyczek pamięci..
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Smutne jest niebo bez słońca.Bez słońca smutny jest ptak. Smutne jest życie
człowieka. Gdy bliskiej osoby mu brak..[*]..śpij spokojnie!!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pokaż mi niebo, zabierz tam gdzie smutek nie dociera, otrzyj łzy, gdy chłód
ogarnie serce me, pomóż się podnieść, gdy nadzieja gaśnie....tak bardzo
tęsknimy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Na Niedzielę Miłosierdzia Bożego światełko i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Są chwile co w pamięci zostają,
choć czas mija one nie mijają.(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Otwieram oczy..budzę się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA CIĘ TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiem że tego już nie zmienię...Śpij spokojnie
Mariuszku..[*]
Zgłoś SPAM
Jola
NA ZAWSZE POZOSTANIESZ
W SERCACH NASZYCH…
(*)(*)(*)(*)(*)
Modlitwa i najaśniejsze światełko pamięci (*)(*)(*)(*)(*)
Spoczywaj w pokoju (*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
..Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:*:*
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tak blisko,a Ciebie nie ma. Wszystkie marzenia rozwiał wiatr, Gdzieś blisko
nieba, blisko cienia Odszedł wraz z Tobą cały świat [*]
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Gdybym mogła zerwać chociaż jedną z gwiazd na niebie,uchwycić jeden promyk
słońca,iskierkę z ogniska zachować w dłoni,złapać wiatru lekki
powiew..Zrobiłabym bukiet dla Ciebie..(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek i żal boli...Wy przeszliście do innego świata, a my
umieramy tutaj powoli, wspominamy z Wami przeżyte lata i w myślach błądzimy
po wspomnieniach.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.