Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

MARIUSZ SZOSTEK


* 15.07.1965

 

+ 17.09.1993

Miejsce pochówku: Bytom/ Pruszcz Gdański

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (48)
Licznik odwiedzin strony
247416
Zapalone ponad rok temu
Elżbieta Chmielewska
Czym jest życie? Jednym westchnieniem,krótką chwilą,ścieżką której koniec prędzej widać niż się spodziewamy,tak kruche,tak nietrwałe.Kończy się i nic po sobie nie zostawia,tylko łzy bliskich... :(
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Światełko Pamięci[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łza na policzku, żal w sercach, puste miejsce przy stole....tylko smutek nam pozostał i ta łza na policzku.....tak bardzo tęsknimy za Wami Aniołki....
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniele..Przebacz naszym sercom i myślom,że wciąż Cię szukają,że błądzą uparcie ścieżkami przeszłości,że wciąż podążają śladami wspomnień ..(♥♥)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie....napawa smutkiem,rozpaczą...jest tylko cudownym wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**)(**)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...♥ ~ ♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Mieliśmy wszystko:szczęście każdego dnia,chęć życia,nadzieję na przyszłość...I nie zostało nam z tego nic prócz wspomnień,które im wtedy bardziej radosne,tym teraz dotkliwiej bolą [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci,co żyją wiarą, ♥♥♥widzą wszystko w innym świetle.Zapalam znicz na 9 dni mojej nieobecności.Śpij Mariuszu
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie światełko Mariuszku ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Mieliśmy wszystko:szczęście każdego dnia,chęć życia,nadzieję na przyszłość...I nie zostało nam z tego nic prócz wspomnień,które im wtedy bardziej radosne,tym teraz dotkliwiej bolą [*][*]
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
..Wraz z Tobą radość umknęła w nieznane..Wszystko co piękne odeszło na zawsze..Jak więc znaleźć wiosenne promienie słońca?..Spoczywaj w pokoju(♥♥)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście z nami w fiolecie krokusów, w żółtych kwiatach forsycji,w pąkach na drzewach i promieniach słońca....w naszych myślach na okrągło,w każdym uśmiechu, w każdym drgnieniu...JESTEŚCIE
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
[♥]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1246   1247   1248   ...   1335   1336    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jola
15.02.2012