Wartość życia.....nie zależy od długości jego trwania. Ważne jest
to....ile miłości potrafimy ofiarować...w tym czasie, który jest nam
dany.(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Miłość jest nieśmiertelna....(*)
Zgłoś SPAM
Jola
Gdzie nie ma łez.. gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci... to
właśnie tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas... Moja pamięć,
modlitwa i cieplutki promyczek;* prosto do nieba (*)
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Wśród ciszy tej,co gdzieś w nas śpi,a może tylko nam się zdaje,budzi się
tęsknoty krzyk i ból,co rośnie razem z płaczem..Śpij słodko w puchu
Niebios i czułych objęciach Pana(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
''Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na
zielonych pastwiskach. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie
ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. ''
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Każda myśl i każdy szept, wszystko przypomina Was...[*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne majowe światełko Mariuszku dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pusty świat nasz tak puste serca...strzępy, chłód, obojętność,
złość - tyle w nas pozostało, prócz tęsknoty i miłości do Was
Kochani....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Smutne jest niebo bez słonca, Bez słońca smutny jest ptak, Smutne jest życie
człowieka, Gdy bliskich osób mu brak... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego
oczy promieniejące chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych
łez."
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚWIATEŁKO MODLITWA I PAMIĘĆ (♥)(♥)Pokój Twej Duszy(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) WIECZNE, NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI - MARIUSZU (*)
Także na dni mojej nieobecności: (*),(*),(*), (*), (*).
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
[♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**)(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Haftowana myślami, postrzępiona żalem, zroszona łzami, prasowana
wspomnieniami - TĘSKNOTA - jak chusta, jak całun żałobny okrywa, otula,
oblepia nas....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
"Odszedłeś cicho i bez pożegnania, jak ten co nie chce swym odejściem
smucić, jak ten co wierzy w chwili rozstania, że niebawem ... wróci."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.