Niech płonące świece ukoją łzy tych co za Tobą tęsknią...Jesteś w
naszych sercach,myślach na zawsze...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Kochanie ....Odpoczywaj w spokoju ....Niech
Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak pięknie by mogło być na ziemi wiecznie zielonej, wystarczy wiedzieć,
gdzie wstaje świt i pójść w tę stronę...w stronę gdzie spotkamy Naszych
Ukochanych Bliskich....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥...Kto dziś tu przyjdzie, łzę uroni Zaduma się i znicz zapali,
Tęsknota w sercu znów się schroni, Bo cierpią ci, co tu zostali....
♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Płomyczek pamięci (*)
Zgłoś SPAM
MAMA EMILKA LEWANDOWSKIEGO
Po drugiej stronie spotkamy się......
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękny,płonący w majowym dniu płomyczek dla Mariuszka...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdyby łzy mogły budzić zmarłych,
A miłość burzyć śmierci wrota
One by Cię z mogiły wydarły
Byś mógł wić dalej nić swego żywota.
Modlitwa i światełko Pamięci (*)(*)(*)
Spoczywaj w Pokoju (*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy (**)(**)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
─═ڿڰۣڿ(¯♥Pamiętamy♥¯)ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola
Modlitwa i światełko Pamięci (*)(*)(*) Spoczywaj w Pokoju (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze dwa światy - jeden dla wszystkich ludzi wokół, drugi, prawdziwy, z
Ukochanymi Bliskimi w tęsknieniu, bólu, na obłoku...teraz zawsze będzie nam
bliżej nieba, bliżej Naszych Aniołków...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Zamyślił się anioł - chciał zabrać głos - lecz poszedł do
nieba..:*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.