To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze
serce nad losem swym,odeszło szczęście i Wy wraz z nim....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic już nie jest takie jak kiedyś...Ból i smutek zawładnął duszę i serce.
Czy będzie Nam dane zobaczyć Was choć na małą chwilkę...:"(
Światełko na dziś aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) MARIUSZOWI
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamiętajmy te piękne dni, gdy Oni z nami przez życie szli.Ich ciepłe
dłonie ciało nam grzało, a dobre słowo serca radowało. Niech takie
wspomnienie zawsze będzie z nami, by nigdy nie czuli,że są sami
Zgłoś SPAM
s.Ewy Dyktyńskiej
Aniele..Nasze myśli są tam,gdzie Ty i ciągle my czujemy Ciebie..Poprzez
wichry i poprzez mgły,wiemy..że Jesteś przy nas,tuż obok ..Śpij
spokojnie,śpij...(♥)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Płomyczek pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Jedna chwila
zmienia wszystko
i pozostawia
z milionem myśli,
których nie potrafimy
zrozumieć..(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Dlaczego czujemy wciąż smutek..??? I ból w sercu nie chce ustąpić..?
Dlatego że tutaj na ziemi nikt nie jest w stanie Was zastąpić :"(!..
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"Nim ciemność nastanie dookoła, rozpacz niech wybrzmi do końca i żal.
Nim mnie, Boże, do siebie zawołasz, zabierz to serce coś mi je
dał."[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie chcą nam zdradzić o raju wieczności, bo dla Nich zatrzymał się czas, my
przypominamy Im zniczem miłości, że ciągle są w sercach każdego z nas.....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
(♥)
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.[*][*]
Zgłoś SPAM
Jola
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano...
Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął...została
tęsknota.[*] Modlitwa i Światełko Pamięci [*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Boże, daj nam siłę aby zaakceptować rzeczy, których nie możemy zmienić
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie stanę z Wami twarzą w twarz, powiem Wam jak było tu Was
brak" ;,( ..Światełko Pamięci Aniołki :*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Mariuszku pozostaniesz na zawsze w sercach tych, którzy Cię kochali.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.